nie-rzucaj-tym-telefonem,-bo-zrobisz-komus-krzywde.-promocja-na-pancerny-model

Nie rzucaj tym telefonem, bo zrobisz komuś krzywdę. Promocja na pancerny model

Środa jest od tego, aby dzielić tydzień na pół. Promocje są od tego, aby z nich korzystać. Z kolei pancerny DOOGEE S61 Pro jest od tego, aby go kupić i nie musieć nosić ze sobą młotka.

  • DOOGEE S61 Pro dostępny jest w promocji.
  • Telefon posiada certyfikaty: IP68, IP69K oraz MIL-STD-810H.
  • Procesorem urządzenia jest MediaTek Helio G35.
  • Pamięć modelu wynosi 128 GB.

Jeżeli szukałeś odpornego telefonu, to dobrze trafiłeś. Masz teraz okazje kupić DOOGEE S61 Pro w cenie 152 $ (z wysyłką), czyli około 685 zł. Czas dostawy może potrwać nawet do czterech tygodni.

Sprzedawca podaje, że VAT wliczony jest w zakup, ale smartfon płynie aż z Hongkongu. Gdyby trzeba było jednak zapłacić podatek, należy skontaktować się ze sklepem, a ten „powinien” zwrócić różnicę.

Gdybyś zdecydował się na zakup w Polsce, to znalazłem urządzenie. Oferta wyceniona została na 1199 zł, co daje kwotę większą o ponad 500 zł!

Doogee S61 Pro

DOOGEE S61 Pro wg Ceneo

Specyfikacja oraz możliwości modelu DOOGEE S61 Pro

Na początku trzeba nakreślić, dla kogo jest telefon. Na pewno nie dla osoby, która oczekuje wybitnej wydajności, czy świetnego apartu. DOOGEE S61 Pro przeznaczony jest ManiaKom, ceniącym podwyższone parametry wytrzymałościowe.

Pancerność urządzenia zapewniają certyfikaty: IP68, IP69K oraz MIL-STD-810H. W wielkim skrócie oznacza to odporność na pył, wodę, kusz, czy upadki. Szkiełkiem ochronnym przedniego panelu jest Corning Gorilla.

Procesami obliczeniowymi zarządza MediaTek Helio G35. Układ wspiera 6 GB RAM. Prędkość konfiguracji pozostawia sporo do życzenia. Użytkownikowi przeznaczono 128 GB pamięci wewnętrznej.

Doogee S61 Pro

DOOGEE S61 Pro / fot. via banggood.com

Bateria posiada pojemność 5180 mAh. Moc ładowania wynosi 10 W. Co przełoży się na dłuższą konieczność obcowania telefonu z włączonym zasilaczem. Standardem ładowarki jest USB typu C, a producent dokłada ją do zestawu z urządzeniem.

Tylny panel doposażony został w dwie kamerki. Aparat główny (Samsung S5KGM1S) z matrycą 48 MP oraz kamerka termowizyjna (Sony IMX350) z matrycą 20 MP. Przedni panel gości czujnik (Samsung S5K3P9SP04) w rozdzielczości 16 MP.

Ekranem stał się IPS w rozdzielczości HD+ i z przekątną 6,0″. Szczytowa jasność – 470 nitów. Cudów nie ma. Na wyposażeniu DOOGEE S61 Pro znajduje się moduł NFC, a standardem sieci jest czwarta generacja telefonii (4G).

Nie samymi promocjami człowiek żyje. Dlatego sprawdź specyfikację, premierę i wszystkie dostępne informacje na temat nadchodzącej serii flagowców iQOO 11.

Nawet auta BMW nie są tak szybkie, jak ta nadchodząca seria flagowców z SD8G2

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.