nie-udalo-sie-wygrac-steam-decka-na-tga?-valve-daje-druga-szanse

Nie udało się wygrać Steam Decka na TGA? Valve daje drugą szansę

Podczas tegorocznej gali The Game Awards firma Valve rozdawała co minutę darmowy egzemplarz przenośnej konsoli Steam Deck. Jak nietrudno się domyślić, podczas rozdawnictwa napotkano kilka problemów. Jeżeli więc wtedy nie udało Wam się wygrać, korporacja postanowiła dać wszystkim drugą szansę na zgarnięcie sprzętu całkowicie za darmo. O co dokładnie chodzi i co trzeba zrobić?

Nie udało się wygrać Steam Decka na TGA? Valve daje drugą szansę

Kolejna szansa na wygranie Steam Decka

Jak podaje serwis PCGamesN, z okazji nadchodzącej zimowej wyprzedaży (Steam Winter Sale 2022) przedstawiciele platformy postanowili rozdać kolejną pulę Steam Decków.

Wczytywanie ramki mediów.

Zespół był tak zachwycony przytłaczającą reakcją na wydarzenie The Game Awards, że zdecydowaliśmy się rozdać kolejną pulę Steam Decków.

Wybraliśmy 171 kolejnych imion spośród wszystkich zarejestrowanych podczas TGA (ponad 980 tysięcy!). Sprawdźcie swoją skrzynkę mailową, aby zobaczyć, czy wygraliście!

Co więc trzeba zrobić, aby uzyskać szansę na wygraną? W praktyce nic – jak widzicie wyżej, Valve wylosowało zwycięzców spośród osób, które były zarejestrowane jeszcze przed The Game Awards 2022. Jeżeli więc braliście udział w poprzednim losowaniu podczas gali, wystarczy sprawdzić swojego maila.