nie-wiem,-czy-swiat-jest-gotowy-na-tak-poteznego-flagowca?-premiera-jeszcze-w-tym-roku

Nie wiem, czy świat jest gotowy na tak potężnego flagowca? Premiera jeszcze w tym roku

Telefon vivo X90 Pro+ sporo namiesza, jeżeli chodzi o fotografię. Nadciąga potwornie mocna bestia w zasadzie w każdym aspekcie. Najlepsze podzespoły to potwierdzają, a pojawienie się smartfona w bazie 3C sugeruje prędką premierę.

  • vivo X90 Pro+ został dostrzeżony w bazie 3C.
  • Znana jest specyfikacja flagowca.
  • Wyciekły również pierwsze grafiki przedstawiające sylwetkę modelu.

Potwór, a nie telefon, czyli vivo X90 Pro+

Takiego telefonu świat jeszcze nie widział. A zobaczy go najpewniej jeszcze w tym roku. Premiera planowana jest na drugą połowę grudnia. Wraz z vivo X90 Pro+ zadebiutują także: vivo X90, vivo X90 Pro.

vivo X90 Pro+ otrzymał certyfikację 3C. Dzięki temu udało się poznać konfigurację baterii. Jeżeli chodzi o możliwości ładowania przewodowego mowa o 80 W. W przypadku ładowania bezprzewodowego mowa o 50 W. Akumulator otrzyma pojemność 4700 mAh.

Za wydajność urządzenia odpowie Snapdragon 8 Gen 2. Układ zostanie sparowany z 12 GB pamięci RAM LPDDR5x i do 512 GB pamięci UFS 4.0. Co jest równoznaczne z obecnie najwyższym standardem pamięci.

vivo X90 Pro+

vivo X90 Pro+ / fot. via @Ruorose_Luowei, weibo.com

Ekran także nie będzie odbiegał swoją klasą od pozostałej specyfikacji. AMOLED (Samsung E6) z przekątną 6,78″ otrzyma rozdzielczość 2K. Częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz to świetny wybór.

Jednak najlepszym z podzespołów bez wątpienia stanie się zestaw aparatów. Urządzenie będzie wyposażone w 1-calowy, 50-megapikselowy Sony IMX989. Wspomagać go będzie 48-megapikselowy obiektyw ultraszerokokątny Sony IMX598, 50-megapikselowy obiektyw portretowy Sony IMX578 oraz 64-megapikselowy aparat peryskopowy OmniVision OV64B.

Ice universe sugeruje zoom z 100-krotnym przybliżeniem. Leakster przedstawił także grafikę, na której widnieją plecki telefonu z napisem ZEISS. Inne zdjęcie zrobione na żywo (to powyżej) również to potwierdza. Dlatego co do możliwości fotograficznych vivo X90 Pro+ można być spokojnym.

Sprawdź także

Czysty Android 12, obudowa ze szkła, a cena to niespełna 600 zł. Biorę w ciemno!

Źródła: 1, 2, 3, 4