niedrogi-smartfon-z-super-promocja-na-start-w-sprzedazy.-pamietasz-te-firme?

Niedrogi smartfon z super promocją na start w sprzedaży. Pamiętasz tę firmę?

Niedrogi ZTE Blade V41 Vita 5G dostępny już jest do kupienia. Smartfon pracuje na procesorze Dimensity 810, ma baterię 4500 mAh oraz potrójny aparat. W premierowej sprzedaży producent przewidział konkretną promocję.

  • ZTE Blade V41 Vita 5G w wersji 6/128 GB trafił do sprzedaży.
  • Producent przewidział dobrą promocję na start.
  • Znana jest specyfikacja oraz cena modelu.

Oficjalna sprzedaż najnowszego modelu ZTE Blade V41 Vita 5G trwa!

Smartfon pracuje na układzie MediaTek Dimensity 810. Jednostka znana jest, chociażby z takiego modelu jak realme narzo 50. Wydajność procesora oscyluje w granicach 350 000 punktów w teście AnTuTu.

W przypadku ZTE Blade V41 Vita 5G — SoC współpracuje z 6 GB pamięci RAM. Można ją rozszerzyć o kolejne 5 GB pamięci wirtualnej. Z kolei pamięci wewnętrznej jest 128 GB w standardzie UFS 2.2.

Ekran o przekątnej 6,6″ posiada rozdzielczość Full HD+. Współczynnik proporcji wynosi 20:9, a współczynnik ekranu do obudowy to 90,5%. Technologia wykonania wyświetlacza LCD to IPS.

ZTE Blade V41 Vita 5G

ZTE Blade V41 Vita 5G / fot. producenta

Zaplecze fotograficzne urządzenia:

  • Aparat główny z matrycą 50 MP.
  • Czujnik pomiaru głębi z matrycą 2 MP.
  • Obiektyw makro z matrycą 2 MP.
  • Strzelanka selfie z matrycą 8 MP.

Jak prezentuje się konfiguracja baterii? Pojemność 4500 mAh ładuje się z mocą 22,5 W. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android 12 z autorską nakładką MyOS 12.

Producent chwali się, że telefon jest szczupły. Obudowa mierzy 7,98 mm grubości. Na wyposażeniu znajduje się moduł 5G (jak wskazuje nazwa modelu) oraz moduł NFC.

Cena oraz dostępność smartfona

ZTE Blade V41 Vita 5G w wersji 6/128 GB kosztuje w promocji na start 197,4 €, czyli około 925 zł. Można go zakupić w oficjalnym sklepie producenta na stronie AliExpress. Ważnym jest również fakt dołączenia odpowiedniej ładowarki do zestawu z telefonem.

Ostatnimi czasy zadebiutował też świetny superśredniak. Jego wyjątkowość polega na niesamowitym stosunku ceny do jakości. iQOO Neo 7 SE miał swoją premierę 8 grudnia 2022 roku w Chinach.

W tak nieziemsko boskiej cenie średniak zawojowałby cały świat, ale…

Źródło

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.