nier:automata-na-switcha-ocenione.-“latwo-zapomniec,-ze-nie-gramy-na-ps-lub-xboksie”

NieR:Automata na Switcha ocenione. “Łatwo zapomnieć, że nie gramy na PS lub Xboksie”

NieR:Automata The End of YoRHa Edition ma wylądować na Switchu 6 października. Produkcja, w którą pierwszy raz mieliśmy okazję zagrać w 2017, była dość intensywnie promowana – w ostatnich tygodniach w internecie pokazano mnóstwo materiałów wideo z NieR. A teraz w internecie zaczęły się pojawiać pierwsze recenzje. Okazuje się, że jest bardzo dobrze – noty od krytyków wskazują na to, że mamy do czynienia z solidnym portem.

NieR:Automata na Switcha ocenione.

Recenzje NieR:Automata na Swicha

W momencie pisania tego newsa w portalu Metacritic.com widnieje 8 recenzji wersji na Switcha. Te opinie dały produkcji średnią ocen 88 procent. I tak chociażby według dziennikarza GameSpot.com “walka jest nadal płynna, a czasy ładowania całkiem znośne – podczas kilkugodzinnych testów łatwo było zapomnieć, że to nie wersja na PlayStation czy Xboksa”.

PocketTactics.com również chwali port, pisząc, że podczas przenoszenia NieR na handhelda twórcy zdecydowali się na “małe lub praktycznie żadne” kompromisy. HardcoreGamer.com dostrzega tu “mały downgrade graficzny” i “zamrażanie obrazu w czasie walki”, ale jednocześnie dodaje, że NieR:Automata jest jedną z najlepszych gier minionej dekady i zdecydowanie warto spróbować zagrać w ten tytuł na Switchu.