nowa-data-premiery-flagowcow-i-supersredniaka-fajnej-marki-potwierdzona

Nowa data premiery flagowców i superśredniaka fajnej marki potwierdzona

Niespodziewanie premiera serii iQOO 11 wraz z iQOO Neo 7 SE została przełożona. Wszystko wraca jednak na właściwe tory. Poniżaliśmy nową datę prezentacji. To już za kilka dni!

  • Pierwotna premiera iQOO 11, iQOO 11 Pro oraz iQOO Neo 7 SE została przełożona.
  • Udało się ustalić nową datę prezentacji.
  • Znamy specyfikację wspomnianych smartfonów.

Nowa data premiery serii iQOO 11 oraz modelu iQOO Neo 7 SE

Początkowo premiera serii iQOO 11 i smartfona iQOO Neo 7 SE miała odbyć się 2 grudnia 2022 roku. Tak się jednak nie stało. Debiut został przełożony na późniejszy czas, ze względu na niespodziewaną śmierć byłego przywódcy Chin.

Na wyznaczenie nowej daty musieliśmy czekać do teraz. Prezentacja odbędzie się 8 grudnia 2022 roku. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie żadnych niespodzianek.

iQOO 11

Data premiery serii iQOO 11 / fot. via weibo.com

Na temat wersji podstawowej flagowca — iQOO 11 wiemy w zasadzie wszystko. Podobnie jest z mocniejszą wersją smartfona — iQOO 11 Pro.

Oprócz flagowych modeli zadebiutuje także iQOO Neo 7 SE. Superśredniaka szczególnie nie mogę się doczekać. Sugerowany stosunek jakości do ceny zapowiada się fenomenalnie.

Na temat jego specyfikacji powstał osobny wpis. Na zachętę dodam, że otrzyma najnowszy układ Dimensity 8200, baterię 5000 mAh (120 W), a aparat będzie wspierany optyczną stabilizacją obrazu (OIS).

Mocarny superśredniak pojawi się za kilka dni. Będzie potężny i intrygujący

Źródło