nowa-drozyzna?-nie!-kup-eks-flagowca-w-promocji-o-900-zlotych-taniej-z-dostawa-na-juz

Nowa drożyzna? Nie! Kup eks-flagowca w promocji o 900 złotych taniej z dostawą na już

Najlepszy smartfon do 2000 złotych? W tej promocji może nim być Xiaomi 11T Pro. Znalazłem go za 900 złotych mniej niż w dużych sklepach w Polsce. Czy nadal warto w 2022 roku?

Chcesz zmieścić się zw budżecie do 2000 złotych i cieszyć się eks-flagowcem? Xiaomi 11T Pro to Twoja najlepsza szansa. W promocji sklepu Gshopper znalazłem go za 1880 złotych. Wysyłka odbywa się z Czech, więc paczka dojdzie ekspresowo.

Żeby obniżyć cenę do takiego poziomu, skorzystaj z kodu rabatowego 0844F197EE.

Xiaomi 11T Pro

Xiaomi 11T Pro w promocji sklepu Gshopper

Jak wypada to na tle polskich cen? Kapitalnie. Duże sklepy ten sam wariant sprzedają za 900 złotych więcej. U importerów jest oczywiście taniej, ale i tak znacznie drożej niż w promocji Gshopper.

Xiaomi 11T Pro

Polskie ceny Xiaomi 11T Pro / fot. Ceneo

Najlepsze telefony do 2000 złotych w 2022. Co wybrać?

Czy nadal warto kupić Xiaomi 11T Pro w 2022 roku?

Biorąc pod uwagę polskie ceny Xiaomi 12T i Xiaomi 12T Pro, to promocja na nadal mocnego poprzednika wydaje się idealna. Dość powiedzieć, że Xiaomi 11T Pro w promocji jest o tysiaka tańszy od Xiaomi 12T (bez Pro oczywiście). Czy o tysiaka gorszy? Polemizowałbym. Znajdziemy tu bowiem tak samo szybkie ładowanie o mocy 120 W.

Xiaomi 11T Pro w rękach Igi Świątek

Xiaomi 11T Pro w rękach Igi Świątek / fot. producenta

Czy Snapdragon 888 jest lepszy od MediaTeka Dimensity 8100? To bardzo zbliżone układy. Wraz ze 120 Hz ekranem daje to płynne działanie w każdym scenariuszu. Nowszy model jest na pewno lepszym fotosmartfonem, ale moim zdaniem to nie jest przewaga warta tysiąca złotych. Mając do wydania 2000 złotych, pewnie sam zdecydowałbym się na Xiaomi 11T Pro.

Przed zakupem tego modelu chcesz wiedzieć o nim wszystko? Przeczytaj nasz test Xiaomi 11T Pro. Dowiesz się z niego wszystkiego o błyskawicznym ładowaniu, wydajności i możliwościach aparatu.

Test Xiaomi 11T Pro. W takiej mocy można się zakochać – ale czy w smartfonie też?

Źródło

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.