ostatnie-prezenty-od-epic-games-store.-glosny-tytul-na-zakonczenie-darmowej-promocji-(aktualizacja)

Ostatnie prezenty od Epic Games Store. Głośny tytuł na zakończenie darmowej promocji (Aktualizacja)

Aktualizacja: Epic Games Store zrobiło niespodziankę i w ostatnim dniu świątecznej promocji zaoferowało aż dwie darmowe gry. Oprócz Dishonored – Definitive Edition sklep zaoferował również za darmo grę Eximius: Seize the Frontline. Obie gry dostępne są już do pobrania i będą dostępne przez cały tydzień, czyli do 5 stycznia do godziny 17:00 czasu polskiego.

A za tydzień Epic Games Store wraca z cotygodniowymi darmowymi grami. Już 5 stycznia będziecie mogli odebrać Kerbal Space Program oraz Shadow Tactics – Aiko’s Choice.

Oryginalna wiadomość: Piętnaście darmowych gier w piętnaście dni. Promocja z darmowym rozdawnictwem w Epic Games Store dobiega końca. Na zakończenie akcji sklep zaoferował mocny tytuł z uznanej serii. Według najnowszych informacji równo o 17:00 czasu polskiego będziecie mogli odebrać za darmo Dishonored – Definitive Edition, czyli ulepszona wersja pierwszej części popularnej marki stworzonej przez Arkane Studios, która zadebiutowała w 2015 roku.

Ostatnie prezenty od Epic Games Store. Głośny tytuł na zakończenie darmowej promocji (Aktualizacja)

Kolejne darmowe gry od Epic Games Store

Codzienna promocja z darmowymi grami dobiegła końca, ale Epic Games Store nie rezygnuje z rozdawania gier w przyszłym roku. Sklep od stycznia powróci z cotygodniową ofertą, w której będziecie mogli za darmo odbierać kolejne gry, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.