oto-cena-taniutkiego-samsunga-z-8-gb-ram,-ktorego-zakup-warto-bedzie-rozwazyc

Oto cena taniutkiego Samsunga z 8 GB RAM, którego zakup warto będzie rozważyć

Jaki jest najtańszy telefon z 8 GB RAM i długim wsparciem aktualizacyjnym? Samsung Galaxy M04 dzisiaj zdradza datę przed premierą. Czy warto będzie go kupić w Polsce?

W budżetowej półce cenowej rzadko zdarzają się ekscytujące premiery. Uważam jednak, że Samsung Galaxy M04 zasługuje na nieco uwagi. Jest bardzo tani i oferuje nawet 8 GB RAM. Do tego powinien pojawić się w Polsce.

Samsung Galaxy M04 potwierdza cenę przed premierą

Zacznijmy od ceny. To ona jest najważniejsza w kontekście ewentualnego sukcesu Samsunga Galaxy M04. Kwota 8999 rupii przekłada się na 490 złotych. W Polsce raczej nie będzie aż tak tani. Podatki i dodatkowe opłaty zrobią swoje. Biorąc jednak pod uwagę specyfikację urządzenia, nawet te 599 złotych jest łatwe do przełknięcia.

Samsung Galaxy M04

Specyfikacja i cena Samsung Galaxy M04 / producenta

Samsung trochę zaszalał z kształtowaniem rzeczywistości w swoich grafikach. Galaxy M04 faktycznie ma w sumie 8 GB RAM, ale tylko 3 GB to tradycyjna pamięć operacyjna. Dodatkowe 5 GB to już znacznie wolniejsza pamięć wirtualna. Przy tak tanim telefonie nie ma szans, żeby przełożyło się to na dobrą wielozadaniowość. Nie to, żeby ktoś tego wymagał za taką kasę.

Samsung Galaxy M04

Specyfikacja i cena Samsung Galaxy M04 / producenta

Mimo wszystko uważam, że dzięki długiemu wsparciu aktualizacyjnego to znacznie ciekawszy model od takiego Redmi 11A. Za podobną kasą znacznie dłużej posłuży użytkownikowi wymagającemu podstawowych funkcji. Premiera powinna odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Samsung Galaxy M04 najprawdopodobniej trafi do Polski oficjalnymi kanałami sprzedaży.

Chciałbyś dokładniej zapoznać się ze specyfikacją tego taniego smartfona? Samsung Galaxy M04 odsłonił wszystkie karty w poprzednim przecieku wprost od Google. W takiej cenie naprawdę może być ciekawym wyborem dla najmniej wymagających.

Czy właśnie poznaliśmy specyfikacją najtańszego nowego Samsunga wartego zakupu?

Źródło