oto-kolejny-rower-elektryczny,-ktory-znajdziesz-w-decathlon

Oto kolejny rower elektryczny, który znajdziesz w Decathlon

Znana sieć sklepów sportowych Decathlon wprowadza do Europy kolejny model roweru z napędem elektrycznym. Elops LD500E to sprzęt, który sprawdzi się głównie podczas jazdy po mieście.

Nowy rower elektryczny marki Decathlon pozycjonowany jest jako sprzęt do jazdy po mieście, ale wydaje się, że chodzi raczej o dłuższe wycieczki.

Wszystko ze względu na zastosowaną w tym modelu baterię o pojemności 504 Wh – ma ono zagwarantować nawet 115 km zasięgu na jednym ładowaniu. Uzupełnienie energii w tym ogniwie to natomiast kwestia siedmiu godzin.

fot. Decathlon

Na wyposażeniu roweru znajdziemy silnik o mocy 250W i momencie obrotowym 45 Nm, co pozwoli na uzyskanie asysty do prędkości 25 km/h. Do dyspozycji otrzymamy trzy różne tryby jazdy, a także wariant jazdy ze wspomaganiem prowadzenia roweru pieszo.

Rower posiada także niewielki ekranik LCD, na którym wyświetlane są informacje na temat prędkości jazdy, pokonanego dystansu czy też pozostałego zapasu energii. Nie brak także portu USB, który pozwala na załadowanie urządzeń mobilnych w trakcie jazdy. Cała konstrukcja waży ok. 23 kilogramów.

fot. Decathlon

Rower Elops LD500E już wkrótce będzie dostępny także w sklepach polskiego oddziału Decathlon. Cena tego modelu wyniesie 8059 złotych.

źródło