piekna-promocja-dla-lowcow:-garmin-fenix-6x-pro-w-bajecznej-cenie-prosto-z-polski!

Piękna promocja dla Łowców: Garmin Fenix 6X Pro w bajecznej cenie prosto z Polski!

Garmin Fenix 6X Pro to świetny, potężnie wyposażony smartwatch, który może wylądować na Twoim nadgarstku w wybitnie atrakcyjnej cenie dzięki promocji polskiego sklepu! Zegarek ten oferuje bogaty pakiet czujników, mnóstwo funkcji treningowych, znakomitą baterię, GPS i NFC do płatności zbliżeniowych.

Garmin Fenix 6X Pro to wybitny smartwatch dla aktywnych (i nie tylko). Powiedziałbym nawet, że to prawdziwa bestia w swojej kategorii.

Jeśli chodził Ci po głowie zakup tego zegarka, to dzięki świetnej promocji prosto z Polski kupisz Fenix 6X Pro w bajkowej cenie.

Garmin Fenix 6X Pro: złota cena w polskiej promocji

Garmin Fenix 6X PRO promocja cena Amazon

Na polskim Amazonie możesz kupić smartwatch Garmin Fenix 6X Pro Czarny w cenie 1790,77 złotych. Nie przypominam sobie lepszej ceny. Jeśli się mylę, to nic to nie zmienia: teraz jest to po prostu bezapelacyjnie najlepsza oferta w Polsce.

Jest też alternatywa z niemieckiego Amazona, gdzie ten model kosztuje 368 euro, czyli ok. 1820 złotych z wysyłką. Wiem, jest drożej, ale to tylko opcja awaryjna (a i tak lepsza niż w większości polskich sklepów)

Trzecią opcją jest Garmin Fenix 6 Pro za 1459,82 złotych (jest to najlepsza cena na rynku), również z polskiego Amazonu. Główną różnicą między nim a X jest rozmiar: ten drugi jest większy.

Garmin Fenix 6X Pro Czarny Ceneo

Dane techniczne Fenix 6X Pro to poezja w świecie smartwatchy

Garmin Fenix 6X Pro to jeden z najlepszych smartwatchy na rynku, zwłaszcza pod względem możliwości sportowych czy zdrowotnych. Na pokładzie znajdziemy mnóstwo ciekawych i praktycznych funkcji; wszystkie poznasz na stronie producenta.

Garmin Fenix 6X Pro

Garmin Fenix 6X Pro / fot. producenta

Ja tutaj skupię się tylko na kilku najważniejszych rozwiązań. Zacznę od baterii: w tzw. trybie zegarka Fenix 6X Pro ma pracować nawet 21 dni. Tymczasem w trybie ciągle włączonego GPS (który oczywiście jest na pokładzie) z odtwarzaniem muzyki może zaś działać ok. 15h.

Chyba nie zaskoczy nikogo to, że Garmin Fenix 6X Pro został zbudowany tak, by przetrwać wszelkie przeciwności losu. Świadczy o tym choćby wojskowy certyfikat odporności MIL-STD-810. Smartwatch został także zabezpieczony przed wodą (10 ATM).

Co jeszcze potrafi Fenix 6X Pro? Mierzyć tętno i saturację (pulsoksymetr), monitorować energię czy nawodnienie, prowadzić statystyki efektywności czy też prezentować sugestie dotyczące codziennych treningów.

Musisz też wiedzieć, że Garmin Fenix 6X Pro obsługuje płatności zbliżeniowe dzięki Garmin Pay. Warto sprawdzić przed zakupem, czy Twój bank wspiera tę usługę.

Powiem wprost: Garmin Fenix 6X Pro to sprzęt, który w pełni zasługuje na miejsce w zestawieniach najlepszych smartwatchy:

Najlepszy smartwatch, czyli jaki? TOP-10 (listopad 2022)

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.