play-i-upc-przedluza-black-friday!-internet-i-telewizja-taniej,-z-netflixem-w-prezencie

Play i UPC przedłuża Black Friday! Internet i telewizja taniej, z Netflixem w prezencie

Black Week w Play i UPC to okazja do zakupu internetu światłowodowego czy telewizji w obniżonych cenach! Sieć dorzuca też Netflixa czy Viaplay w prezencie.

Choć Black Friday już za nami, nie kończą się oferty promocyjne operatorów – niektóre potrwają jeszcze do początku grudnia! Tak jest na przykład w przypadku Play i UPC. Operator ogłasza ciekawe okazje, z których skorzystamy aż do środy, 30 listopada.

Internet światłowodowy UPC od 30 złotych

Operator proponuje nam w czarnopiątkowej promocji cztery warianty dostępu do internetu (z umową na rok i opłatą instalacyjną w postaci symbolicznej złotówki):

  • z prędkością do 150 Mb/s – za 30 złotych miesięcznie,
  • z prędkością do 300 Mb/s – za 40 złotych miesięcznie,
  • z prędkością do 600 Mb/s – za 50 złotych miesięcznie,
  • z prędkością do 1 Gb/s – za 70 złotych miesięcznie.

Do tego Play dorzuca nam też pierwszy miesiąc za darmo.

play

fot. rtvManiaK.pl

Internet Play z telewizją UPC za 70 złotych

Play ma też w swojej ofercie zestawy usług. Za internet światłowodowy do 300 Mb/s z routerem Wi-Fi, a do tego telewizją ze 176 kanałami i dekoderem Horizon z nagrywarką zapłacimy 70 złotych miesięcznie (po rabacie za zgody). Umowę z Play w tym przypadku również podpiszemy na rok, a za instalację zapłacimy złotówkę. Pierwszy miesiąc otrzymujemy od Play za darmo.

Co więcej, wybierając internet światłowodowy UPC lub internet z telewizją UPC i Netflixem na rok, przez pierwsze cztery miesiące dostępu do serwisu otrzymujemy w prezencie.

fot. Play

fot. Play

W Play nie brakuje teraz propozycji też dla tych, którzy szukają ofert jedynie na telewizję. Za Telewizję od Play z ponad 55 kanałami, dekoderem TV BOX 4K i HDR zapłacimy bowiem 30 złotych miesięcznie (a do tego trzy miesiące gratis). Dodatkowo operator dorzuca nam Viaplay w cenie abonamentu i Netflixa na 3 miesiące gratis.

Z powyższych promocji skorzystamy tylko do środy, 30 listopada. Więcej szczegółów na temat akcji znajdziesz na stronach play.pl i upc.pl.

Przeczytaj również

Internet mobilny w Europie – gdzie jest najlepszy? Sprawdzamy, jak wypadła Polska

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.