play-z-mikolajem-znow-prezenty-rozdaje:-netflix-na-rok-w-prezencie-w-kilku-pakietach

Play z Mikołajem znów prezenty rozdaje: Netflix na rok w prezencie w kilku pakietach

Play startuje ze świątecznymi promocjami na internet światłowodowy oraz telewizję. W pakietach na użytkowników czeka m.in. Netflix zupełnie za darmo.

W kolejnym tygodniu, który przybliża nas do Świąt Bożego Narodzenia, Play przychodzi z nową ofertą.  Tym razem fioletowa sieć zachęca do wyboru szybkiego internetu z telewizją od UPC. Tam czeka na nas dostęp do Netflixa w prezencie na cały okres trwania umowy.

Dodatkowo pakiet internetu światłowodowego i telewizji od UPC możemy zgarnąć o 30 złotych taniej dla klientów Play w umowie na 12 miesięcy w trzech wersjach do wyboru:

  • 300 Mb/s z telewizją Select za 55 zł miesięcznie,
  • 600 Mb/s z telewizją Max za 75 zł miesięcznie,
  • 1 Gbps z telewizją Max Premium za 100 zł miesięcznie.

Na klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę, w czasie trwania promocji czeka dostęp do Netflixa w Planie Podstawowym na rok. Za kolejne 10 złotych miesięcznie możemy także wykupić dostęp do platformy Viaplay z transmisjami popularnych europejskich lig piłkarskich.

fot. Play

fot. Play

Światłowód w Play z Netflix w prezencie

Jeśli interesuje nas jednak wyłącznie internet światłowodowy (bez pakietu telewizji), możemy skorzystać z oferty UPC lub Play z umową na rok i z Netflix w Planie Podstawowym na cztery pierwsze miesiące w prezencie.

W ofercie dostępne trzy prędkości Internetu Światłowodowego:

  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 40 zł miesięcznie przez 4 miesiące. Później 69 złotych (z rabatem 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych,
  • Internet Światłowodowy 600 Mb/s z Netflix za 50 zł miesięcznie przez 4 miesiące. Później 79 zł (z rabatem 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych,
  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 70 zł miesięcznie przez 4 miesiące. Później 99 zł (z rabatem 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych).

fot. Play

fot. Play

Telewizja w Play i rabat na urządzenie

Ci, którzy zainteresowani są tylko telewizją, mogą skorzystać z oferty Play – od najniższej opcji Telewizja od Play to koszt już 30 zł/mies. z ponad 55 kanałami telewizyjnymi, Viaplay w cenie abonamentu,  i platformą Netflix na 3 miesiące w prezencie.

Na koniec Play proponuje nam do kompletu zakup telewizora LG 55UQ751C w niższej cenie. Każda osoba wybierająca Internet lub telewizję może kupić go aż o 600 złotych taniej, tzn. za 1899 złotych (również w ratach 0%).

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronie internetowej operatora.

Przeczytaj również

Telefon realme 10 5G będzie gorszy od realme 10 4G, ale za to tańszy

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.