playstation-5-zamienione-w-krolestwo-krasnoludow.-niezwykly-projekt-konsoli

PlayStation 5 zamienione w Królestwo Krasnoludów. Niezwykły projekt konsoli

Standardowe PlayStation 5, pomimo swoich gabarytów, ma swój urok, ale niektórym zdolnym i kreatywnym osobom to nie wystarczy. Jedną z nich jest Nerdforge, która kolejny raz zachwyciła graczy swoim niezwykłym projektem konsoli. Martina zamieniła swoje urządzenie na krasnoludzie królestwo inspirowane Władcą Pierścieni, które prezentuje się iście zjawiskowo.

PlayStation 5 zamienione w Królestwo Krasnoludów. Niezwykły projekt konsoli

PlayStation 5 zachwyca w odsłonie rodem z fantasy

Bez wątpienia to jeden z najbardziej zachwycających projektów wyglądu konsoli od Sony i Nerdforge podniosło poziom dla innych twórców niestandardowych konsol. PlayStation 5 posiada ręcznie malowane elementy, w tym wrota, schody, a także posągi krasnoludów. Nie zabrakło również oświetlenia, w tym świecących lamp na każdym z trzech poziomów podziemnego królestwa oraz wylewającej się trzema strumieniami lawy na froncie konsoli. Całość wygląda niesamowicie i niejeden fan fantasy chciałby posiadać taki sprzęt u siebie w salonie.

Wielu graczy jednak zmartwiło zabudowanie konsoli, które mogłoby wpłynąć na chłodzenie. Nerdforge uspokaja, że cały projekt został odpowiednio przemyślany, aby wloty powietrza nie zostały zakryte. Podali, że w 17 minucie i 5 sekundzie dokładnie widać, że konsola ma sporo przestrzeni, aby utrzymać odpowiednią temperaturę. Na poniższym filmie zobaczycie cały proces przygotowywania niesamowitego projektu.