powariowali-ten-nowy-smartwatch-ma-1.78″-amoled-(60hz!),-ip68-i-kosztuje-jakies-grosze!

Powariowali. Ten nowy smartwatch ma 1.78″ AMOLED (60Hz!), IP68 i kosztuje jakieś grosze!

Nowy król opłacalności? Ten tani smartwatch z AMOLED i IP68 właśnie zadebiutował i kosztuje drobne. Takich modeli w Polsce ze świecą szukać.

W ostatnich miesiącach był tylko jeden smartwatch z AMOLED, który mógł pretendować do tytułu króla opłacalności. Teraz jednak Haylou RS4 Plus ma poważnego rywala. Ambrane Wise Glaze jest świetnie wyposażony i niesamowicie wręcz tani.

Nowy i tani smartwatch z AMOLED za 160 złotych to premierowy obłęd

Zacznijmy od ceny. Jak tani może być smartwatch z 60 Hz ekranem AMOLED? Do tej pory zejście poniżej granicy 200 złotych zdarzało się tylko w promocjach. Ambrane Wise Glaze kosztuje równowartość 160 złotych. Dla polskiego użytkownika jest tylko jeden problem. O ile nie jedziesz na transcendentalną podróż w poszukiwaniu mądrości po Indiach, to raczej go nie kupisz.

tani smartwatch

Ambrane Wise Glaze / fot. producenta

Najlepsze smartwatche do 200 złotych. Co kupić po taniości?

Najjaśniejszym punktem specyfikacji jest oczywiście wspomniany wyświetlacz. Nie dość, że to AMOLED, to jeszcze odświeżany w 60 Hz. W przypadku smartfona to standard, ale w smartwatchach – niekoniecznie. Na pewno nie w tych najtańszych. Do tego producent twierdzi, że ekran osiąga nawet 1000 nitów. Będzie czytelny w każdych warunkach.

Pomimo 1.78″ ekranu Ambrane Wise Glaze wcale nie jest wielki i ciężki. Do tego jego koperta została odpowiednio zabezpieczona przed działaniem wody. Potwierdza to norma IP68. Przypomni Ci o piciu wody i zbyt długim siedzeniu za biurkiem. Do tego oferuje wsparcie dla 100 trybów sportowych.

W tej cenie można oczekiwać już tylko jednego. Solidnej baterii. Tutaj Ambrane Wise Glaze nie bije wprawdzie rekordów ustanowionych przez wspomnianego Haylou, ale jest solidnie. W specyfikacji znajdziemy pojemność 280 mAh. Podobno ma to wystarczyć na 7 dni pracy bez ładowanie.

Nie trzeba jednak jechać do Indii, żeby kupić sobie niesamowicie tani smartwatch. Amazfit GTR 2 kupisz dzisiaj w kapitalnej promocji w polskim sklepie. Tak tanio nie było już dawno!

Co za piękno, co za cena! Ten tani smartwatch w polskiej okazji to fantastyczny zakup

Źródło