premiera-serii-google-pixel-7-odbedzie-sie-6-pazdziernika

Premiera serii Google Pixel 7 odbędzie się 6 października

Premiera serii Google Pixel 7 już wkrótce. O dwóch modelach: Google Pixel 7 Pro oraz Google Pixel 7 wiemy całkiem sporo. Możemy się też pochwalić wiedzą przedpremierową na temat ceny drugiego z nich (potwierdzoną przez Amazon).

  • Seria Google Pixel 7 odbędzie swoją premierę 6 października 2022 roku.
  • Znana jest specyfikacja modelu Google Pixel 7.
  • Ceny flagowców również są znane, a dodatkowo Amazon potwierdził dotychczasowe przypuszczenia.

Seria Google Pixel 7 już tuż, tuż i puka do twych drzwi

Już za kilka dni, bo 6 października 2022 roku obędzie się premiera dwóch flagowców: Google Pixel 7 Pro oraz Google Pixel 7. Trzeba przyznać, że sporo już wiadomo na ich temat.

Wersja podstawowa (ta bez dopisku Pro) nie skrywa już przed nami tajemnic. Przedpremierowo wiemy o niej prawie wszystko. W zasadzie to wszystko włącznie ze specyfikacją i ceną, pod warunkiem że producent nie przewidzi jakieś „niespodziewanki”.

Google Pixel 7

Google Pixel 7 / fot. producenta

Co do samej kwoty nawet nie ma już złudzeń. Pewien leakster dopatrzył się telefonu nawet na stronie amerykańskiego oddziału Amazon. Wystawca aukcji jednak ściągnął ofertę z witryny, ale sprawne oko i prędka myszka pozwoliły zrobić screena.

Google pixel 7 on Amazon US. $599.99.

It is still showing up in search cache but the listing gives an error if you click on it. We have the B0 number to keep track of though!#teampixel pic.twitter.com/w5Z09D28YE

— M. Brandon Lee | THIS IS TECH TODAY (@thisistechtoday) September 27, 2022

W tym przypadku można potraktować przeciek za pewnik. Wszystkie znaki na niebie już wcześniej wspominały o dokładnie tej cenie za konfigurację z 128 GB pamięci wewnętrznej.

Odkąd żyje na tym świecie $ nie przekroczył pułapu magicznej liczby 5 względem polskiej waluty. Ta informacja nie napawa optymizmem, bo przeliczając przewidziana kwotę 599 $, z obliczeń wychodzi ponad 3000 zł + VAT i to za wersję podstawową (Google Pixel 7)!

Sprawdź także nasz ranking najwydajniejszych procesorów

Chcesz kupić mocny smartfon na lata? Oto najwydajniejsze procesory, które w tym pomogą

Źródło

  • Elektronika
    K