prime-gaming-oferuje-ci-najbardziej-kultowy-fps-wszechczasow-za-darmo!

Prime Gaming oferuje Ci najbardziej kultowy FPS wszechczasów za darmo!

W ramach subskrypcji Amazon Prime Gaming użytkownicy będą mogli odebrać całkowicie za darmo tytuł Quake. Czy skorzystasz?

Quake to tytuł, którego nie trzeba przedstawiać starszemu pokoleniu graczy. Kultowy FPS dostępny jest całkowicie bezpłatnie w Amazon Prime Gaming. Jeśli pozostajesz bez pomysłu, jak spędzać zimowe popołudnia, czy wieczory to rozgrywka w kultowym Quake’u może być dla Ciebie zbawienna.

Prime Gaming i Quake w promocji

Fot. Amazon

Warunkiem odebrania darmowej zawartości (w tym przypadku Quake) jest posiadanie aktywnej subskrypcji Amazon Prime, którą kupicie już za 49 zł rocznie.

Posiadanie aktywnego Prime’a jest o tyle korzystne, że promocyjne gry w ramach Amazon Prime Gaming to tylko kropla w oceanie korzyści płynących z aktywnego abonowania usługi.

Dołączając do Amazon Prime skorzystacie z takich bonusów jak:

  • Darmowa i szybka dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia dla milionów produktów do domu, Paczkomatu lub punktu odbioru.
  • Amazon Prime Video — platforma VOD oferująca bardzo bogatą bibliotekę filmów i seriali, a także tytułów na wyłączność platformy.
  • Amazon Prime Gaming — bogata oferta darmowych gier PC, zawartość do pobrania w grach oraz darmowa comiesięczna subskrypcja kanału Twitch na Prime Gaming.
  • Dedykowane rabaty dla abonentów.

Wracając do bohatera dzisiejszej promocji, do odebrania gry niezbędne będzie również posiadanie konta w Epic Games Store. Po założeniu konta na Epic wystarczy połączyć je z kontem Amazon i cieszyć się darmową zawartością.

Trailer gry Quake:

Serdecznie zachęcam do pobrania tytułu i odczucia dreszczu nostalgii i wielu godzin świetnej zabawy.

Śledźcie naszego bloga, aby być na bieżąco z wszystkimi nowinkami ze świata technologii.

Zachęcamy do zerknięcia w nasz poradnik zakupowy, który prawdopodobnie ułatwi Ci wybór prezentów pod choinkę dla najbliższych.

Świąteczny poradnik zakupowy, czyli jaki prezent pod choinkę warto kupić (2022)

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.