przepiekny-pogromca-samsunga-pozuje-na-najlepszym-do-tej-pory-renderze

Przepiękny pogromca Samsunga pozuje na najlepszym do tej pory renderze

Jak wygląda pogromca Samsunga? Składany Oppo Find N2 Flip pozuje na najlepszej do tej pory grafice. Ma wielki zewnętrzny ekran i obiecujący aparat. Kiedy premiera?

Nie będę ukrywał, że bardzo mocno kibicuję Oppo na rynku składanych smartfonów. Ich pierwsza próba była najlepszym debiutem w tej kategorii. Już za kilka dni zobaczymy dwa nowe modele. Jednym z nich będzie Oppo Find N2 Flip. Dzisiaj możesz dokładnie przyjrzeć się jego designowi na renderach.

Oppo Find N2 Flip to przepiękny składany smartfon

Wcześniej design Oppo Find N2 częściowo poznaliśmy na wideo. Znajdziesz je na końcu tego materiału. Tutaj przyjrzymy się renderowi, który dzisiaj trafił do sieci. Pokazuje on tylny panel i daje wgląd w to, na co producent zwrócił największą uwagę. Zaczniemy od ekranu. Jest olbrzymi, większy nawet od tego w Motoroli.

Oppo Find N2 Flip

Oppo Find N2 Flip / fot. Abhishek Yadav

W zasadzie jest tak duży, że producent całkowicie mógł sobie darować przedni aparat do selfie. Wiemy jednak, że tego nie zrobił. Selfie i tak lepiej będzie robić przy pomocy dwóch głównych aparatów. Tak duży, dodatkowy wyświetlacz zapewni podgląd. Sądząc po wielkości obiektywów, stoją za nimi spore matryce.

Front ma jedną, zasadniczą przewagę nad Samsungiem – brak bruzdy na zgięciu ekranu. Do tego Oppo Find N2 Flip będzie miał większy zewnętrzny wyświetlacz. Prawdopodobnie lepszy będzie też aparat. Dodajmy jeszcze do tego znacznie szybsze ładowanie. W połowie grudnia dowiemy się też, czy będzie tańszy od Samsunga Galaxy Z Flip 4. Już teraz wiemy, że zadebiutuje globalnie.

Chcesz zobaczyć, jak Oppo Find N2 Flip prezentuje się na żywo? W takim razie zajrzyj do poniższego materiału. Znajdziesz w nim wideo, które nie pozostawia złudzeń. Huawei, Motorola i Samsung wcale nie zrobili tego lepiej.

Samsungu, idź się wstydzić. Zobacz na wideo, jak konkurencja z Chin bije go na głowę o kilka długości

Źródło