redmi-pad-–-pierwszy-unboxing-nowego-tableta-xiaomi

Redmi Pad – pierwszy unboxing nowego tableta Xiaomi

Redmi Pad ma zadebiutować już w październiku, a my możemy dzięki kolejnemu przeciekowi już dzisiaj zobaczyć pierwszy unboxing nowego tableta od Xiaomi. Zdradza oczywiście design urządzenia.

Najnowszy produkt producenta z Państwa środka oficjalnie ujrzy światło dzienne za parę dni, jednak my już teraz wiemy, jak wygląda oraz jaką specyfikację oferuje Redmi Pad.

Pierwszy unboxing Redmi Pad

Na kanale Eufracio Lopez 502 pojawił się materiał wideo przedstawiający unboxing nowego produktu, jakim jest Redmi Pad. Możemy na nim zobaczyć m.in. sposób pakowania omawianego modelu.

Redmi Pad

Redmi Pad / fot. Eufracio Lopez 502

Widać także, jak wygląda sam w sobie tablet. W zasadzie patrząc na przecieki, które na przestrzeni ostatniego czasu widzieliśmy, można powiedzieć, że nie ma żadnej niespodzianki.

Redmi Pad

Redmi Pad / fot. Eufracio Lopez 502

Z tyłu oczywiście jest pojedynczy aparat 8 MP, a sama wyspa mogłaby być jednak trochę mniejsza, ponieważ tak mała matryca wygląda tam nieco komicznie. Jest to jednak tylko moje zdanie.

Redmi Pad

Redmi Pad / fot. Eufracio Lopez 502

Nie mogło zabraknąć głośników, które sygnowane są logiem Dolby Atmos, jak swego czasu praktycznie wszystkie produkty od Lenovo.

Redmi Pad

Redmi Pad / fot. Eufracio Lopez 502

Jeżeli chcielibyście obejrzeć cały materiał, to jest on dostępny pod tym linkiem.

Premiera już niedługo

Do oficjalnej premiery omawianego tabletu pozostało niewiele czasu, ponieważ odbędzie się ona 4 października. Oprócz Redmi Pada zostanie także zaprezentowany Xiaomi 12T oraz 12T Pro.

800 euro za aparat 2 MP. I 200 MP jednocześnie. Oto ceny Xiaomi 12T (Pro) w Europie

Źródło

  • Elektronika
    K