resident-evil-4-remake-–-edycja-kolekcjonerska-dostepna-w-polsce.-cena?-szkoda-gadac

Resident Evil 4 Remake – edycja kolekcjonerska dostępna w Polsce. Cena? Szkoda gadać

Kolekcjonerzy przygotujcie się, mamy dobra i złą wiadomość. Od której zacząć?

Resident Evil 4 Remake – edycja kolekcjonerska dostępna w Polsce. Cena? Szkoda gadać

Resident Evil 4 Remake zaskakuje ceną edycji specjalnej

Zacznijmy od tej dobrej. Edycja kolekcjonerska gry Resident Evil 4 Remake trafi do polskich sklepów. Niestety, wydanie zawierające kilka gadżetów wyceniono na 1999zł. Jeśli taka kwota Was nie przeraża, to już teraz możecie zacząć składać zamówienia w przedsprzedaży.

Trudno ocenić faktyczną wartość kolekcjonerską, ale na pierwszy rzut oka cena wydaje się być mocno przesadzona. W skład specjalnego wydania wchodzą: gra + steelbook, kod na extra DLC pack, cyfrowy soundtrack, figurka, artbook, plakat i pudełko. Grafikę prezentującą wszystkie z wymienionych dodatków znajdziecie poniżej.

Resident Evil 4 Remake zaskakuje ceną edycji specjalnej, Resident Evil 4 Remake – edycja kolekcjonerska dostępna w Polsce. Cena? Szkoda gadać

Największą atrakcją Resident Evil 4 Remake jest oczywiście nowa oprawa wizualna. Pod względem graficznym mamy do czynienia z tytułem, który w stu procentach spełnia współczesne standardy, ale nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, wszak Capcom udowodnił już, że potrafi tworzyć nowe wersje starych gier, odświeżając Resident Evil 2 i Resident Evil 3.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera 24 marca 2023 roku. Należy także pamiętać, że wspomniana produkcja – podobnie jak Resident Evil Village – nie otrzyma polskiej wersji językowej.