robert-downey-jr-wroci-do-mcu?-iron-man-moze-pojawic-sie-w-dwoch-nowych-filmach-marvela

Robert Downey Jr wróci do MCU? Iron Man może pojawić się w dwóch nowych filmach Marvela

Jeszcze w październiku scooper MyTimeToShineHello informował, że Rober Downey Jr. ma powrócić jako Tony Stark w Avengers: Secret Wars. Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyna kinowa produkcja, w której zobaczymy ponownie Iron Mana.

Robert Downey Jr wróci do MCU? Iron Man może pojawić się w dwóch nowych filmach Marvela

Robert Downey Jr. powróci jako Iron Man w dwóch filmach Marvela?

MyTimeToShineHello potwierdził wcześniejsze doniesienia, że w Avengers: Secret Wars ponownie zobaczymy Roberta Downeya Jr. w swojej ikonicznej roli. Scooper jest pewny, że w szóstej odsłonie Avengersów Iron Man powróci w jakiejś formie, ale niestety wciąż nie wiemy, w jaki sposób Robert Downey Jr. znów wcieli się w tego superbohatera. Niewykluczone, że będzie to alternatywna wersja Tony’ego Starka.

Scooper donosi również, że aktor pojawi się także w filmie Armor Wars. Produkcja pierwotnie tworzona była jako serial, ale projekt urósł do takich rozmiarów, że Marvel zdecydował się stworzyć z tej historii pełnometrażowy film. Armor Wars skupi się na Jamesie Rhodesie, granym przez Dona Cheadle’a, w której to produkcji zobaczymy skutki dziedzictwa pozostawionego przez Tony’ego Starka. Nie wiadomo, w jaki sposób Robert Downey Jr. powróci do swojej roli, ale w przypadku tej produkcji ma być to jedynie cameo.

Na koniec przypomnijmy, że Armor Wars zadebiutuje w kinach dopiero za kilka lat, ale przed Avengers: Secret Wars, którego premiera zaplanowana jest na 1 maja 2026 roku.

Wczytywanie ramki mediów.