rozwod?-przeprowadzka?-wazne,-ze-netflix-zawsze-bedzie-z-toba-(nowosc-w-polsce)

Rozwód? Przeprowadzka? Ważne, że Netflix zawsze będzie z Tobą (nowość w Polsce)

Nowa funkcja przenoszenia profilu w Netflix ułatwi nam często trudne zmiany w naszym życiu. Cokolwiek się zmienia, Twój profil Netflixa zawsze pozostanie z Tobą – chwalą się twórcy platformy. Nowość jest już dostępna na całym świecie.

Netflix kilka dni temu ogłosił długo wyczekiwaną nowość – to tańsze plany z reklamami, które na start weszły do dwunastu krajów na całym świecie. Wśród nich nie znalazła się jeszcze Polska:

Netflix z reklamami już oficjalnie – znamy ceny i szczegóły. Warto?

To jednak niejedyne nowe rozwiązanie, nad którym w ostatnich miesiącach w pocie czoła pracuje Netflix. Firma od dawna już próbuje znaleźć rozwiązanie na tych użytkowników, którzy dzielą między sobą konta, nie mieszkając w jednym domu (myślę, że w Polsce większość klientów w ten sposób korzysta z serwisu).

Netflix jest już coraz bliżej by rozprawić się z tym problemem. Zwiastuje to również pojawienie się  nowej funkcji „Przenoszenia profilu”.

netflix

Fot. Netflix

Przenoszenie profilu w Netflix to wygodna opcja

Nowość pozwala użytkownikowi na przełączenie się na nowe konto bez konieczności tworzenia nowego profilu. Dzięki temu nasza historia obejrzanych, rekomendacje czy lista bezpiecznie pozostają z nami.

Według twórców to funkcja przydatna na przykład w momencie przeprowadzki czy zakończenia związku. Ciężko się z firmą nie zgodzić.

„Przenoszenie profilu”, jest już dostępne dla użytkowników na całym świecie, o czym Netflix informuje klientów drogą mailową – funkcję znajdziemy w ustawieniach konta.

Oto jak działanie nowej funkcji tłumaczy sam Netflix:

Ludzie się przemieszczają. Rodziny rosną. Relacje się kończą. Ale w ciągu tych zmian w życiu Twoje wrażenia z korzystania z Netflix powinny pozostać takie same. Bez względu na to, co się dzieje, niech Twój profil Netflix będzie stałą w życiu pełnym zmian, abyś mógł usiąść wygodnie, zrelaksować się i kontynuować oglądanie od miejsca, w którym skończyłeś.

Przeczytaj również

T-Mobile dla jesieniarzy: książki na długie wieczory teraz z rabatem

Źródło: informacja prasowa