samsung-galaxy-a53-5g-w-szybkiej-promocji-plusa-i-to-bez-abonamentu

Samsung Galaxy A53 5G w szybkiej promocji Plusa i to bez abonamentu

Samsung Galaxy A53 5G dostępny jest właśnie w ciekawej promocji w Plusie – teraz kupimy go u operatora najtaniej w Polsce. Sprawdź, czy warto skorzystać.

Plus kontynuuje zapowiedzianą w ubiegłym tygodniu promocję „weekendowe okazje”, w ramach której zielony operator proponuje nam pod koniec każdego tygodnia smartfony w niższych cenach.

Tym razem sieć przeceniła smartfona Samsung Galaxy A53 5G 6/128 GB, czyli lubianego przez Polaków średniaka koreańskiego producenta.

Samsung Galaxy A53 5G w Plusie taniej i na raty 0%

Sprzęt dostępny jest na stronie internetowej www.plus.pl od czwartku do niedzieli (8-11 grudnia) w cenie 1668,88 złotych. Jak wskazuje porównywarka Ceneo, to najciekawsze oferta na ten smartfon w polskiej sprzedaży.

Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G / fot. producenta

Samsung Galaxy A53 5G kusi m.in. pojemną baterią 5000 mAh czy 6,5-calowym ekranem AMOLED 120 Hz. Świetnie prezentuje się też aparat 64 MP z OIS oraz szerokim kątem 12 MP i dwoma czujnikami pomocniczymi 5 MP (makro i głębi).

Całość napędza układ Exynos 1280 (5 nm), wspierany przez 6 GB pamięci RAM i 128 GB miejsca na dane.

Dodatkowe oferty od Plusa

Smartfona kupimy za złotówkę na start, a następnie w 36 ratach po 46,33 złote. Do zakupu Plus proponuje nam również ofertę na abonament głosowy.

Za minimum 55 złotych miesięcznie użytkownicy dostaną podwojony pakiet gigabajtów z dostępem do najszybszej sieci 5G w Polsce, a także Disney+ nawet na 24 miesiące za darmo.

Dodatkowo z powyższymi promocjami łączy się też ta, dzięki której zyskujemy abonamenty dla bliskich za złotówkę nawet przez 15 miesięcy.

Przeczytaj również

Urodziny Xiaomi Store w dwóch polskich miastach to świetne rabaty do 66%!

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.