samsung-galaxy-s23-ultra-potwierdza-specyfikacje.-najlepszy-flagowiec?

Samsung Galaxy S23 Ultra potwierdza specyfikację. Najlepszy flagowiec?

Samsung Galaxy S23 Ultra otrzymał certyfikację. Oznacza to mniej więcej, że premiera flagowca zbliża się do nas wielkimi krokami. Znaczy to również, że kluczowa specyfikacja została potwierdzona.

  • Samsung Galaxy S23 Ultra zadebiutuje w I kwartale 2023 roku.
  • Flagowiec odwiedził jednostkę certyfikującą TENAA.
  • Dzięki temu udało się potwierdzić kluczową specyfikację urządzenia.

Specyfikacja flagowca Samsung Galaxy S23 Ultra

Do premiery serii Samsung Galaxy S23 niby została sporo czasu, ale to nic nie szkodzi. Ostatni przeciek prosto z kraju producenta sugeruje pierwszy tydzień lutego 2023 roku. Wtedy należy oczekiwać prezentacji.

Na długie dni przed oficjalnym debiutem najmocniejszy z flagowców — Samsung Galaxy S23 Ultra pojawił się w TENAA. Jest to jednostka certyfikująca, która potwierdziła jego kluczową specyfikację.

Dzięki temu wiemy, że wydajnością zarządzać będzie Snapdragon 8 Gen 2. W zasadzie wszystkie modele z serii będą pracować na tym układzie. Co więcej, znamy ich wydajność w teście Geekbench:

Ekranem bohatera wpisu stanie się AMOLED z przekątną 6,8″. Otrzyma rozdzielczość 3088 × 1440 px. Najpewniej chodzi o wyświetlacz Samsung E6.

Przód będzie gościł kamerkę selfie 16 MP, a poczwórna jednostka z tyłu to zestaw czujników: 200 MP + 10 MP + 12 MP + 12 MP ~ informacja na stronie jest nieprawdiłowa.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra, certyfikacja TENAA / fot. telegram

Prawidłowym jest zestaw takich czujników:

  • Aparat główny Samsung ISOCELL HP2 z matrycą 200 MP z OIS.
  • Obiektyw ultraszerokokątny z matrycą 12 MP.
  • Teleobiektyw z matrycą 10 MP.
  • Obiektyw peryskopowy 10 MP
  • Strzelanka selfie z matrycą 40 MP.

Obudowa S23 Ultra mierzyć będzie 8,9 mm i pomieści baterię 4855 mAh (najpewniej reklamowaną jako 5000 mAh). Akumulator otrzyma wsparcie szybkie ładowania 45 W.

Ponadto pojawi się kilka konfiguracji pamięciowych: 8/12 GB RAM oraz 256/512/1024 GB ROM. Wspomniany procesor obsługuje LPDDR5X oraz UFS 4.0 i takiego standardu należy oczekiwać.

Kilka dni temu Samsung Galaxy S23 Ultra pierwszy raz został uchwycony na żywo. Na tę okazję został przygotowany osobny wpis. Zachęcam Cię do zapoznania się z newsem, a będziesz miał okazję ujrzeć tę bestię w całej okazałości.

Bogowie, co za bestia! Samsung Galaxy S23 Ultra po raz pierwszy pozuje na żywo!

Źródła: 1, 2