samsung-galaxy-s23-z-jeszcze-lepszym-nagrywaniem,-a-apple-daleko-w-tyle

Samsung Galaxy S23 z jeszcze lepszym nagrywaniem, a Apple daleko w tyle

Premiera serii Samsung Galaxy S23 jest coraz bliżej. Wraz z upływającym czasem przecieki sugerują coraz to nowe możliwości flagowców. Najnowszy z nich prawi o ciekawej zmianie w aspekcie aparatów.

Co nowego słychać u serii Samsung Galaxy S23 tym razem?

Zbiór przecieków na temat serii Samsung Galaxy S23 jest całkiem pokaźny. W zasadzie najważniejsze informacje w tym wygląd, specyfikacja, a nawet cena (sugerowana) zostały już ujawnione.

Ostatnimi czasy dotarliśmy nawet do szczegółów dotyczących premiery flagowców. News jest o tyle interesujący, że pochodzi prosto z kraju producenta.

Tym razem pewien leakster podzielił się informacja o zmianach w zapleczu fotograficznym. Konkretnie chodzi o możliwości nagrywania video.

Samsung Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra / fot. @chunvn8888

Przeciek sugeruję, że nadchodzące smartfony będą mogły nagrywać filmy w rozdzielczości 8K przy zachowaniu 30 kl/s. Dla przypomnienia — obecna seria Samsung Galaxy S22 może nagrywać 8K, ale przy zachowaniu 24 kl/s.

Biorąc pod uwagę, że jeden z najważniejszych (o ile nie najważniejszy) konkurentów Samsunga — Apple w swojej flagowej serii wcale nie oferuje nagrywania w 8K, wynik wydaje się imponującym.

Wszytkie nowe przecieki o Samsung Galaxy S23. Data premiery, wolne ładowanie, 200 MP i co jeszcze?

Źródło