seria-oppo-reno-9-ze-supersredniakami-na-czele-oglosila-date-premiery

Seria OPPO Reno 9 ze superśredniakami na czele ogłosiła datę premiery

Koniec roku się zbliża, a premiera goni premierę. Właśnie poznaliśmy datę prezentacji serii OPPO Reno 9. Do startu przygotowują się naprawdę super „superśredniaki”.

  • Premiera serii OPPO Reno 9 zaplanowana jest na 24 listopada 2022 roku.
  • Kolekcję będą tworzyć przynajmniej trzy modele.
  • Wśród nich znajdą się: OPPO Reno 9, OPPO Reno 9 Pro i OPPO Reno 9 Pro+.
  • Specyfikacja urządzeń została ujawniona.

Nadchodząca seria o nazwie OPPO Reno 9 z premierą

Końcówka roku obfita będzie w sporo premier. Debiut zaliczą, chociażby seria Honor 80, składany flagowiec OPPO Find N Flip, czy średniak realme 10 Pro. Lista jest dużo dłuższa, ale przejdźmy do bohaterów wpisu.

Do puli należy dołączyć serię OPPO Reno 9. Będą ją tworzyć, jak najmniej trzy modele: OPPO Reno 9, OPPO Reno 9 Pro i OPPO Reno 9 Pro+.

Z przecieków wiemy, kiedy odbędzie się premiera średniaków/superśredniaków. Zaplanowana została na 24 listopada 2022 roku o godzinie 14:30 czasu lokalnego (Chiny).

OPPO Reno 9

OPPO Reno 9 / fot. via playfuldroid.com

Wygląd telefonów został niedawno ujawniony. Jak to określił Konrad: „Najpiękniejsze średniaki właśnie stały się lepsze”.

Oppo Reno 9 / fot. Evan Blass

Oppo Reno 9 Pro / fot. Evan Blass

Oppo Reno 9 Pro+ / fot. Evan Blass

Oppo Reno 9 Pro / fot. Evan Blass

Jeżeli chodzi o specyfikację, to też mam dobrą wiadomość. Znamy najważniejsze z podzespołów poszczególnych smartfonów. Gdybyś był zainteresowany technikaliami urządzeń, zapraszam Cię do osobnego wpisu poświęconemu temu zagadnieniu.

À propos segmentu superśredniaków. Na horyzoncie pojawiły się także: iQOO Neo 7s i iQOO Neo 7 SE, na temat których „coś nie coś” już wiemy.

Do mega opłacalnego superśredniaka iQOO Neo 7 wkrótce dołączą dwa modele

Źródło