she-hulk-byla-grana-przez-mezczyzne-w-finalowym-odcinku-serialu-marvela

She-Hulk była grana przez mężczyznę w finałowym odcinku serialu Marvela

W ostatnim ósmym odcinku Mecenas She-Hulk na samym początku znalazła się sekwencja, w której zobaczyliśmy zupełnie inne oblicze tytułowej bohaterki. Postać bardziej przypominała swojego kuzyna zamienionego w Hulka, niż Jennifer Walters, która nie miała problemu z opanowaniem swojej drugiej natury. Okazuje się, że w otwierających epizod scenach zobaczyliśmy She-Hulk granego przez mężczyznę. W sieci pojawiły się zdjęcia, które prezentują Devona Lewisa pomalowanego na zielono.

She-Hulk była grana przez mężczyznę w finałowym odcinku serialu Marvela

She-Hulk nie tylko w CGI

Materiały z charakteryzacji postaci zostały opublikowane na TikToku przez aktora. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć nałożony na twarz Lewisa makijaż, zaś drugi prezentuje pełną charakteryzację, obejmującą także pomalowane na zielono ciało.

W wielu innych scenach serialu w She-Hulk wcielała się dublerka Malia Arrayah. Mierząca 1,95 m aktorka zastępowała Tatianę Maslany, aby specjaliści od efektów specjalnych mieli odpowiedni punkt odniesienia, przy tworzeniu superbohaterki w CGI.

Przypomnijmy, że w ubiegły czwartek Mecenas She-Hulk doczekała się ostatniego odcinka. Nie wiadomo, czy Marvel zamówi drugi sezon. Tym bardziej w obliczu bardzo chłodnego przyjęcia przez widzów. Pierwsza seria liczy dziewięć epizodów i w całości dostępna jest na Disney+.

She-Hulk nie tylko w CGI, She-Hulk była grana przez mężczyznę w finałowym odcinku serialu Marvela
Devon Lewis/The Direct
Devon Lewis/The Direct