skasowany-przez-hbo-max-serial-zostal-uratowany.-produkcja-znalazla-nowy-dom

Skasowany przez HBO Max serial został uratowany. Produkcja znalazła nowy dom

W połowie grudnia ubiegłego roku HBO Max skasowało jeden ze swoich najpopularniejszych oryginalnych seriali. Chociaż pracę nad drugim sezonem Minx zbliżały się do końca, platforma poinformowała twórców, że nie wyemitują nowych odcinków w swoim serwisie. Już wtedy producenci serialu zapowiedzieli, że poszukają nowego miejsca, w którym Minx będzie mógł na nowo zaistnieć. Na rozwój sytuacji nie musieliśmy długo czekać i właśnie potwierdzono, że produkcję uratowała stacja Starz.

Skasowany przez HBO Max serial został uratowany. Produkcja znalazła nowy dom

Minx uratowane przez stację Starz

Wybór stacji nie jest przypadkowy, gdyż należy ona do wytwórni Lionsgate, która produkuje Minx. Starz wyemituje nie tylko niedawno ukończony drugi sezon serialu, ale także pierwszy. Niestety większość produkcji stacji nie trafi na polski rynek i niewykluczone, że podobnie będzie z Minx. Polscy widzowie muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na pozytywne wieści dotyczące pojawienia się serialu na którejś z dostępnych na naszym rynku platform streamingowych.

Zawsze uważaliśmy, że ten serial będzie idealnie pasował do naszej marki, z naszym zaangażowaniem w narracje o kobietach i dla kobiet. Starz jest dumny z tego, że jest nowym domem dla tego niesamowitego serialu, który zasłużenie zyskał uznanie krytyków. Cieszymy się, że możemy powitać Ellen i utalentowaną drużynę Minx w naszej sieci i nie możemy doczekać się, aby pokazać fanom drugi sezon – powiedział Jeffrey Hirsch, prezes i dyrektor generalny Starz.

Jestem absolutnie podekscytowana dołączeniem do rodziny Starz i możliwością przedstawienia Minx zupełnie nowej publiczności. Znaleźliśmy idealny dom. Nasi scenarzyści, obsada i ekipa stworzyli coś naprawdę wyjątkowego w drugim sezonie i nie mogę się doczekać, aż wszyscy to zobaczą – wyznała Ellen Rapoport, twórczyni serialu.

Stacja jeszcze nie ogłosiła daty emisji pierwszego i drugiego sezonu Minx.