smartwatch-jak-galaxy-watch-5-za-15%-jego-ceny-w-najnizszej-cenie-od-premiery-w-promocji

Smartwatch jak Galaxy Watch 5 za 15% jego ceny w najniższej cenie od premiery w promocji

Czy tani smartwatch może być jak Samsung Galaxy Watch 5? Tak – o ile chodzi nam głównie o design. Zeblaze GTR 3 kosztuje grosze i ma sporo do zaoferowania w promocji.

Podoba Ci się Samsung Galaxy Watch 5, ale nie chcesz / nie potrzebujesz tak drogiego smartwatcha? Możesz postawić na coś znacznie tańszego i dostać taki sam design. Zeblaze GTR 3 kosztuje tylko 181 złotych w promocji. Korzystając z obniżki dla nowych użytkowników to tylko 160 złotych. Tak tani nie był od momentu swojej premiery.

Zeblaze GTR 3

Promocja na Zeblaze GTR 3 w sklepie Banggood

Co potrafi Zeblaze GTR 3?

Zeblaze GTR 3 kopiuje Samsunga i widać to nawet po tłach ekranu. Design kojarzy się dość jednoznacznie. Ponieważ robi to jednak większość producentów smartwatchy w 2022, to nie ma się na co obrażać. Dla użytkownika w tej półce ważne jest to, że w znacznie niższej cenie dostaje bardzo podobny produkt. Przynajmniej wizualnie. Od wielu lat działa to tak z Apple Watch.

tani smartwatch

Specyfikacja Zeblaze GTR 3 / fot. producenta

Sam Zeblaze GTR 3 oferuje ekran o średnicy 1.32″. Mamy też ponad 70 dyscyplin sportowych. Mamy SpO2. Pozwala też na prowadzenie rozmów głosowych, oczywiście z udziałem smartfona.

Ważne też, że koperta spełnia normę IP68. Dzięki temu nie musisz przejmować się działaniem wody. Wisienką na torcie jest bateria. Według producenta wystarcza na 15 dni bez ładowania.

Te 180 złotych to mniej niż 15% kwoty, którą w Polsce trzeba zapłacić za Samsung Galaxy Watch 5. Czy jest od niego lepszy? Oczywiście. Czy aż 10 razy? Na to pytanie odpowiedz sobie sam. Moim zdaniem pozytywnie wyróżnia się na tle tanich smartwatchy.

Sądzisz, że tak wyposażony Zeblaze GTR 3 nie jest w stanie zaspokoić wszystkich Twoich wymagań? W takim razie zajrzyj do naszego poradnika zakupowego. Najlepsze smartwatche 2022 roku pogrupowaliśmy według półek cenowych.

Najlepszy smartwatch, czyli jaki? TOP-10 (czerwiec 2022)

Źródło

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.