spraw-sobie-„gwiezdzista-noc”-w-kieszeni!-nie-tylko-na-niebie,-czy-obrazie-vincenta-van-gogha

Spraw sobie „Gwieździstą noc” w kieszeni! Nie tylko na niebie, czy obrazie Vincenta van Gogha

Nubia Z40S Pro Starry Night Edition niebawem trafi do sprzedaży. Specyfikacja smartfona to „top of the top” zestawienia, a edycja kolekcjonerska ma dodatkowo odpowiedzieć za nakręcenie sprzedaży modelu.

  • Nubia Z40S Pro Starry Night Edition trafi do sprzedaży 5 listopada 2022 roku (Chiny).
  • Telefon otrzyma topowe podzespoły.
  • Wygląd modelu wzorowany jest na obrazie „Gwieździsta noc” w wykonaniu Vincenta van Gogha.

Nubia Z40S Pro Starry Night Edition ze swoją specyfikacją

Nubia Z40S Pro Starry Night Edition otrzyma tożsamą specyfikację jak wersja bazowa telefonu. Nie ma, więc zaskoczenia co do podzespołów, bo telefon już miał swoją premierę.

Za wydajność odpowiada procesor Snapdragon 8+ Gen 1. Układ sparowano z pamięcią RAM w standardzie LPDDR5 oraz pamięcią wewnętrzną typu UFS 3.1.

Ekran OLED z przekątną 6,67″ posiada rozdzielczość Full HD+. Częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz to coś, czym warto się pochwalić. Próbkowanie dotyku również nie odstaje, bo wynosi aż 480 Hz. Maksymalna ilość nitów to liczba 1000.

Nubia Z40S Pro Starry Night Edition

Nubia Z40S Pro Starry Night Edition / fot. via gizmochina.com

Dział aparatów wyposażono w: 64-megapikselowy aparat główny Sony IMX787 z przysłoną f/1,6 i obsługą OIS, 50-megapikselowy obiektyw ultraszerokokątny i 8-megapikselowy teleobiektyw peryskopowy z OIS. Przód gości 16-megapikselową strzelankę do robienia selfie i wideorozmów.

Android 12 z własnym niestandardowym interfejsem MyOS 12 przywita użytkownika po wyjęciu telefonu z pudełka. Urządzenie zasilane baterią o pojemności 5000 mAh otrzyma obsługę ładowanie 80 W lub 120 W (były dwie wersje modelu).

Wygląd Nubia Z40S Pro Starry Night Edition został zainspirowany obrazem „Gwieździsta noc” autorstwa Vincenta van Gogha. Natomiast oglądu samego telefonu jeszcze nie udostępniono.

Urządzenia trafi do sprzedaży 5 listopada 2022 roku w kraju rodzimym producenta (Chiny). Niestety cena nie została jeszcze ujawniona. W każdym razie niebawem sytuacja się wyklaruje i wszystko będzie wiadome.

Sprawdź także

Przecież to foto-bestia, a nie telefon: zaplecze fotograficzne vivo X90 imponuje

Źródło