starfield-z-nowa-data-premiery-na-steam

Starfield z nową datą premiery na Steam

O datę premiery Starfield drży każdy z graczy, który nie może doczekać się tej kosmicznej przygody. Twórcy już wcześniej zapewniali, że gra ukaże się na rynku w terminie. Dużo osób obawiało się jednak, że najnowsza gra Bethesdy może podzielić losy Redfall, które według insiderskich doniesień, znowu zostało opóźnione. Mamy dobre wieści.

Starfield z nową datą premiery na Steam

Starfield ze statusem premiery – coming soon

Karta produktu Starfield na Steam doczekała się zmiany statusu. Wcześniejsze 2023 zostało zastąpione przez coming soon. Przypomnijmy, że Microsoft szykuje specjalne wydarzenie, na którym zaprezentuje swoje gry. Zaplanowano je na 25 stycznia.

Firma zdradziła jednak, że w czasie wspomnianej prezentacji nie zobaczymy Starfield. Dla tej gry Microsoft szykuje specjalny pokaz. Niestety, nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat eventu. Najprawdopodobniej właśnie wtedy Bethesda poda dokładną datę premiery „Skyrim w kosmosie”.

Oczekiwania względem Starfield są naprawdę spore. Osoby, który miały już okazję zagrać w grę, bardzo ją chwalą. Testerzy przyznali, że najnowszy projekt Bethesdy jest większy i ambitniejszy od poprzednich gier studia. Według doniesień Starfield jeszcze bardziej rozbudowany i złożony niż Skyrim i Fallout.

Na koniec przypomnijmy, że Starfield zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series X i Xbox Series S. Produkcja studia Bethesda w dniu swojej premiery pojawi się również w usługach PC i Xbox Game Pass.