starfield-zachwalany-przez-testerow

Starfield zachwalany przez testerów

Starfield jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2023 roku. Twórcy z Bethesda Game Studios zapewniają, że premiera gry nie jest zagrożona, a nowa marka autorstwa słynnego dewelopera zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie tego roku. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę jest na co czekać. Starfield zapowiada się szalenie dobrze, a osoby, które miały już okazję zobaczyć grę, nie kryją zachwytów.

Starfield zachwalany przez testerów

Starfield to najbardziej ambitny projekt Bethesda Game Studios

Bethesda słynie z hucznych zapowiedzi, a tworzone przez nich gry kojarzą się z rozmachem i rozległymi światami. Wygląda na to, że nie inaczej będzie w przypadku Starfield. Tak sugeruje insider o nicku Colteastwood, który w odcinku XNC Podcast podzielił się tym, co słyszał na temat nadciągającej produkcji.

Insider twierdzi, że miał okazję rozmawiać z paroma osobami, które są zachwycone Starfield. Jego rozmówcy przyznali, że najnowszy projekt Bethesdy jest większy i ambitniejszy od poprzednich gier studia. Starfield ma być jeszcze bardziej rozbudowany i złożony niż Skyrim i Fallout. Osoby, które miały już okazję sprawdzić grę, przyznały, że są pozytywnie zaskoczone, a produkcja zapowiada się naprawdę solidnie.

Na koniec przypomnijmy, że Starfield zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series X i Xbox Series S. Produkcja studia Bethesda w dniu swojej premiery pojawi się również w usługach PC i Xbox Game Pass.