stranger-things-otrzyma-nowe-zakonczenie.-tworcy-zmieli-pierwotny-plan-na-final

Stranger Things otrzyma nowe zakończenie. Twórcy zmieli pierwotny plan na finał

Piąty sezon Stranger Things będzie ostatnim i w nim poznamy zakończenie przygód mieszkańców Hawkins. Niestety na premierę będziemy musieli poczekać przynajmniej do 2024 roku. Prace na planie mają ruszyć w przyszłym roku, a od sierpnia twórcy przygotowują scenariusze do nowych odcinków. Od pierwszego sezonu wiele się w serialu zmieniło, więc twórcy musieli przyjrzeć się pierwotnemu zakończeniu, które zdecydowali się zmienić i stworzyć nowy finał dla swojej produkcji.

Stranger Things otrzyma nowe zakończenie. Twórcy zmieli pierwotny plan na finał

Stranger Things 5 – twórcy opracowali nowe zakończenie

Podczas WGFestival 2022 Ross i Matt Dufferowi przyznali, że ponownie poddali ocenie swoje dotychczasowe plany na zakończenie serialu po premierze czwartego sezonu i podjęli decyzję, że trzeba je odpowiednio zmodyfikować, aby było jeszcze lepsze.

Przeczytaliśmy ponownie to zakończenie i wymienialiśmy: „To jest fajne, to jest fajne, a to może być o wiele lepsze. To też może być lepsze”.

Nawet zakończenie zostało zmienione. Wiele z tych pomysłów jest takich samych, ale są rzeczy, które są zupełnie inne.

Po premierze piątego sezonu bracia Duffer może podzielą się pierwotnymi pomysłami na zakończenie lub nigdy nie dowiemy się, jakie mieli plany na finał swojego serialu. Możemy mieć jedynie nadzieję, że zmiany są zgodne z dwoma ostatnimi sezonami i zakończenie nie rozczaruje fanów.