swietny-ex-flagowiec-z-super-aparatami-w-promocji,-a-do-tego-sluchawki-bezprzewodowe-gratis!

Świetny ex-flagowiec z super aparatami w promocji, a do tego słuchawki bezprzewodowe gratis!

Dzisiaj była już okazja na najnowszy smartfon od amerykańskiej firmy. W super ofercie znajduje się jednak także Google Pixel 6 Pro. Oprócz niższej ceny, słuchawki bezprzewodowe gratis!

Mowa tutaj oczywiście o niemieckim oddziale firmy Amazon. Google Pixel 6 Pro kupisz teraz za mniej niż 3200 złotych. Oprócz samego smartfona, w cenie są również słuchawki bezprzewodowe Google Pixel Buds A.

Co podpowiada w tej sytuacji Ceneo? Na samym smartfonie oszczędzamy jakieś 200 złotych, natomiast słuchawki można kupić za około 400 złotych. Łącznie więc w naszej kieszeni zostaje aż 600 złotych!

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro wg Ceneo

Jest jeszcze druga, tańsza oferta, w której zamiast słuchawek otrzymujemy Google Chromecast 4.0 HD w gratisie. W tej ofercie za całość zapłacimy około 3000 złotych, więc ponad 100 złotych mniej, niż w ofercie ze słuchawkami.

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro w ofercie z Chromecast 4.0

Ex-flagowiec ze świetnymi aparatami: Google Pixel 6 Pro

Za napędzenie tego smartfona odpowiedzialny jest swego rodzaju eksperyment Amerykanów, czyli Google Tensor. Oczywiście obecnie nie jest już tak postrzegany. Do dyspozycji tego układu zostało oddane 12 GB pamięci operacyjnej LPDDR5. Użytkownik natomiast może liczyć na 128 GB pamięci wewnętrznej UFS 3.1.

Taka specyfikacja pozwala na uzyskiwanie wysokich liczb w testach, m.in. w AnTuTu. Google Pixel 6 Pro wykręcił w nim wynik ponad 735 tysięcy punktów.

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro test AnTuTu / fot. kimovil

Treści wyświetlane są na panelu LTPO AMOLED, który mierzy 6,7″ oraz charakteryzuje się rozdzielczością 1440 x 3120 pikseli, a także odświeżaniem do 120 Hz. Nie zabrakło głośników stereo, jak to we flagowym urządzeniu.

Google Pixel 6 Pro

Google Pixel 6 Pro / fot. Jon Prosser & Front Page Tech

Oczywiście aparaty są po prostu flagowe. Znalazło się tutaj miejsce dla następujących modułów:

  • Główny: 50 MP Samsung GN1, dual pixel PDAF, laser AF, OIS;
  • Ultraszerokokątny: 12 MP Sony IMX386, 114˚;
  • Teleobiektyw: 48 MP Sony IMX586, PDAF, OIS, 4-krotny zoom optyczny;
  • Selfie: 11,1 MP.

Umożliwiają one rejestrowanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości i klatkarzu 4K@60 FPS.

Google Pixel 6

Google Pixel 6 i 6 Pro/fot. Jon Prosser&Rendersbyian

Smartfon ten zasilany jest przez akumulator o pojemności 5003 mAh, który obsługuje ładowanie przewodowe oraz indukcyjne o mocy 23W. Jest także ładowanie zwrotne. Oprócz tego na pokładzie Google Pixel 6 Pro znajduje się:

  • WiFi 6e;
  • Bluetooth 5.2;
  • NFC;
  • USB-C 3.1.

Najlepszy smartfon do zdjęć do 3000 złotych

W zasadzie tak można by ten model określić. Oferuje naprawdę niesamowitą jakość zdjęć, a także bardzo dobrze nagrywa. Oprócz tego oczywiście potrafi zaoferować wydajną pracę, odpowiedni czas pracy na jednym ładowaniu, czy świetny ekran.

Mało? To kup Google Pixel 7 Pro we włoskiej promocji.

Najlepszy aparat na rynku, świetny ekran i 5 lat wsparcia w super promocji! Skusisz się?

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.