t-mobile:-40%-rabatu-dla-wszystkich-na-male-agd-od-philips

T-Mobile: 40% rabatu dla wszystkich na małe AGD od Philips

T-Mobile startuje z kolejną edycją akcji promocyjnej „Dobrze, że jesteś” dla wszystkich klientów sieci. To okazja do zgarnięcia 40-procentowego rabatu na małe AGD marki Philips!

Kolejna odsłona akcji T-Mobile to okazja do skorzystania z jednego z ciekawszych rabatów proponowanych na przestrzeni tygodni przez magentowego operatora. Tym razem sieć daje wszystkim klientom szansę na zakupy w sklepie marki Philips z rabatami do 40%!

Oferta dotyczy sprzętu z kategorii małe AGD – taniej zgarniemy więc takie sprzęty ja ekspresy do kawy, odkurzacze bezprzewodowe czy na przykład oczyszczacze powietrza.

fot. T-Mobile

fot. T-Mobile

Jak odebrać rabat od T-Mobile?

Kod rabatowy odbierzemy w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile”, w zakładce „Benefity” – na to czas mamy do środy, 9 listopada.

Aby skorzystać z rabatu, należy odebrać kod w aplikacji, a potem kolejno wpisać go na stronie twojvoucher.pl, uzupełniając formularz. Na podane w nim dane (adres mailowy i numer telefonu) zostanie wysłany unikalny kod, który będzie można wykorzystać na stronie promocji pod adresem https://dobrzezejestes.promocjemaleagd.pl/.

Voucher rabatowy jest jednorazowy i uprawnia do zakupu maksymalnie dwóch produktów objętych zniżką.

Z promocji skorzystają zarówno użytkownicy abonamentów T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze taryf na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Wśród klientów biznesowych akcja dedykowana jest użytkownikom MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma oraz Data Jump.

Więcej szczegółów dotyczących akcji „Dobrze, że jesteś” znajdziesz na tej stronie internetowej T-Mobile.

Przeczytaj również

Play z Mikołajem rabaty rozdaje! Xiaomi i Samsung 50% taniej w ratach 0%

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.