t-mobile-dla-jesieniarzy:-ksiazki-na-dlugie-wieczory-teraz-z-rabatem

T-Mobile dla jesieniarzy: książki na długie wieczory teraz z rabatem

Kolejna odsłona promocji „Dobrze, że jesteś” w T-Mobile to okazja do zakupu książek z rabatami. Sprawdź, jak zgarnąć zniżkę od magentowego operatora!

Jesienne długie wieczory to idealny czas na dobrą lekturę. Wie o tym T-Mobile, który na ten czas przygotowało dla nas prezent w postaci rabatu na zakupy w księgarni SQN.

Na klientów indywidualnych T-Mobile czeka bowiem 10% dodatkowego rabatu na produkty (również e-booki) dostępne w księgarni internetowej SQNStore.pl (rabat łączy się z przecenami na stronie).

T-Mobile

fot. SQN

Jak odebrać rabat od T-Mobile?

Aby skorzystać z rabatu, należy zalogować się w aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile”, a następnie w zakładce „Benefity” odebrać kod zniżkowy. Na ten krok mamy czas aż do środy, 2 listopada.

Kolejny krok to wprowadzenie kodu rabatowego podczas składania zamówienia na stronie internetowej SQNStore.pl. Na to mamy natomiast jeszcze nieco więcej czasu, do niedzieli 6 listopada. T-Mobile dodaje, że rabat obowiązuje nawet na książki już przecenione.

Z promocji skorzystają klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także klienci oferty na kartę (GO!, Frii) i MIX (Frii Mix). Więcej szczegółów na temat akcji znajdziesz na tej stronie internetowej operatora.

Przeczytaj również

Nadchodzi płatny WhatsApp w wersji Premium! Za co zapłacimy? Czy ktoś go kupi?

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.