t-mobile-i-heyah-na-karte:-doladuj-konto-i-zgarnij-20-zlotych-w-prezencie!

T-Mobile i Heyah na kartę: doładuj konto i zgarnij 20 złotych w prezencie!

T-Mobile na kartę i Heyah na kartę odpaliły promocję, w ramach której przy doładowaniu konta możemy zgarnąć dodatkowe 20 złotych! Jak skorzystać z akcji i odebrać prezent?

Najbliższe miesiące mogą upłynąć użytkownikom Heyah i T-Mobile pod znakiem dodatkowej kasy do wydania, na przykład na internet. To dlatego, że operatorzy startują z promocją, w ramach której za doładowanie przysługuje nam atrakcyjny bonus.

Aż do 29 stycznia doładowując konto za co najmniej 50 złotych, użytkownicy otrzymają dodatkowe 20 złotych zasilenia w prezencie. Operator na tę okazję przygotował pulę aż 7,5 tysiąca doładowań.

Aby skorzystać z akcji promocyjnej, wystarczy do 29 stycznia 2023 roku doładować za min. 50 zł poprzez strony www.doladowania.t-mobile.pl lub www.doladuj.heyah.pl. Operator zaznacza, że z akcji możemy do stycznia korzystać wielokrotnie

Więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnej znajdziesz na stronach internetowych operatorów T-Mobile i Heyah.

fot. T-Mobile

fot. T-Mobile

Rabat w aplikacji od T-Mobile

Warto dodać, że w aplikacji mobilnej T-Mobile w ramach cotygodniowej akcji „Dobrze, że jesteś” tym razem czeka na nas atrakcyjny rabat na produkty w sklepach stacjonarnych SypialniaPlus.

Logując się w aplikacji do 19 października w zakładce „Benefity” możemy odebrać rabat, a następnie do 26 października zrealizować go w salonach stacjonarnych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Częstochowie.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy abonamentów T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), klienci oferty na kartę (GO!, Frii) oraz posiadacze MIX (Frii Mix).

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym na dedykowanej stronie internetowej.

Przeczytaj również

100 gigabajtów od Orange za zalogowanie się w aplikacji. To dziecinnie proste

Źródło: informacje prasowe

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.