t-mobile:-nowosci-w-magenta-dom.-nowe-kanaly-i-dostep-do-kolejnej-platformy-streamingowej

T-Mobile: nowości w Magenta Dom. Nowe kanały i dostęp do kolejnej platformy streamingowej

T-Mobile zachęca do skorzystania z oferty Magenta Dom. Trafia do niej pakiet Canal+ Prestige i Viaplay. Sprawdź, co dokładnie przygotował dla nas magentowy operator.

Poświąteczny czas to według T-Mobile idealny moment na kolejne prezenty! Z tej okazji magentowy operator przychodzi do nas z ofertą Magenta Dom, do której od 27 grudnia dołącza też dostęp do serwisu VIAPLAY oraz pakiet 10 kanałów CANAL+ Prestige w promocji.

Poza tymi nowościami pakiet Magenta Dom to również nielimitowany internet w smartfonie i internetem światłowodowym, wraz z zestawem do nawet 130 kanałów.

Co ważne, wybierając pakiet Magenta Dom, możemy liczyć na rabat. Dzięki niemu przez pierwszy rok skorzystamy z pakietu L w cenie pakietu S, czyli za 95 złotych miesięcznie. To oznacza dostęp do najszerszej liczby kanałów.

Po 12-miesięcznym okresie promocyjnym możemy wybrać, czy chcemy zachować najwyższy pakiet ze 130 kanałami telewizyjnymi, czy zdecydować się na mniejszy. Teraz, w ramach promocji pakiet rozrywki rozszerza się o dwie dodatkowe opcje.

t-mobile

Fot. T-Mobile

Canal+ Prestige w T-Mobile Magenta Dom

Nowość w postaci pakietu CANAL+ Prestige to kanały oferujące m.in. produkcje filmowe i dokumentalne, a do tego również sportowe emocje. Mowa o kanałach Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Dokument. Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport2, Canal+ Sport3 oraz Canal+ Sport4.

Dzięki nowej promocji Canal+ Prestige aktywujemy za 24,99 złotych miesięcznie przez 3 miesiące – później cena wzrośnie już aż do 49,99 złotych miesięcznie, jednak z oferty możemy zrezygnować w dogodnym dla nas momencie.

t-mobile

fot. Viaplay

Dodatkowo klienci T-Mobile w ramach opcji „Rozrywka bez Ograniczeń” mogą co miesiąc zmieniać serwis, z którego chcą korzystać za darmo. Do wyboru mamy tu takie platformy jak HBO Max, Eleven Sports, DaVinci Kids, Tidal oraz Legimi.

Teraz do tej oferty operatora dołącza też serwis Viaplay, w którym obejrzymy m.in.  seriale skandynawskie oraz produkcje hollywoodzkie, filmy dla najmłodszych oraz transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy, Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej IHF 2023, gale KSW czy wyścigi Formuły 1.

Przeczytaj również

Wstawaj i nie marnuj czasu po świętach, bo zaraz premiera ciekawego superśredniaka

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.