t-mobile-znow-rozdaje-rabaty-dla-wszystkich-uzytkownikow.-tym-razem-cos-dla-uczniow

T-Mobile znów rozdaje rabaty dla wszystkich użytkowników. Tym razem coś dla uczniów

T-Mobile w ramach cotygodniowej akcji „Dobrze, że jesteś” ma prezent dla uczniów, a także ich rodziców. To zniżka na skorzystanie z platformy z korepetycjami – to dobra okazja, by wesprzeć dziecko w codziennych szkolnych trudach.

Dla tych, którzy potrzebują wsparcia w pogłębianiu wiedzy, magentowy operator przygotował dziś do 20% rabatu na pakiet korepetycji online, a do tego bezpłatną lekcję próbną na platformie GoStudent.

Oferta dostępna jest w dniach 11-16 listopada 2022 w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Umów się na bezpłatną lekcję z T-Mobile

Aby odebrać rabat, wystarczy zalogować się w aplikacji „Mój T-Mobile”, a następnie wybrać zakładkę „Benefity”. Od 11 do 16 listopada będzie tam na nas czekała odpowiednia zniżka.

Aby skorzystać z rabatu i bezpłatnej lekcji, należy wybrać baner „GoStudent” – ten przeniesie nas na stronę internetową, na której wypełnimy formularz. Po jego wypełnieniu skontaktuje się z nami telefonicznie doradca edukacyjny, który zorganizuje bezpłatną lekcję próbną z wybranego przedmiotu i ustali z nami wszystkie szczegóły.

t-mobile

fot. GoStudent

Z oferty skorzystają użytkownicy Postpaid (T, T DATA, Rodzina), Prepaid (GO!, Frii), Mix (Frii Mix), a do tego biznesowi MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej magentowego operatora.

Przeczytaj również

FREE NOW w nowych miastach. 100 złotych rabatu na przejazdy, taniej też w Warszawie

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.