tajemnicza-konferencja-oneplus-ogloszona.-czego-mozna-sie-spodziewac?

Tajemnicza konferencja OnePlus ogłoszona. Czego można się spodziewać?

OnePlus przeprowadza kontrofensywę. Firma podzieliła się ze światem radosną nowiną. Z okazji dziewiątej rocznicy urodzin zaplanowano konferencję. Co o niej wiemy i kiedy dokładnie się odbędzie?

  • OnePlus zapowiedział konferencję na 17 grudnia 2022 roku.
  • Tak się składa, że firma powstała 16 grudnia 2013 roku.
  • Wydarzenie zostało owiane tajemnicą.

Niespodziewana i tajemnicza konferencja OnePlus

Na forum weibo.com pojawiła się ciekawa informacja. Producent OnePlus ogłosił konferencję online. Zaplanowana została na 17 grudnia 2022 roku. Odbędzie się o godzinie 14:30 czasu lokalnego.

OnePlus

Konferencja OnePlus / fot. producenta

Jak zdążyłem już wspomnieć, firma powstała 16 grudnia 2013 roku. Możemy więc domniemywać, że wydarzenie zorganizowane zostało jako uczczenie dziewiątej rocznicy urodzin.

Niestety brakuje informacji, które potwierdziłyby cel eventu. Co prawda w sieci od dawna krążą już plotki o modelu OnePlus 11, ale producent skąpi informacji na jego temat.

Być może firma zaskoczy nas jakąś limitowaną edycją, któregoś ze smartfonów? A może zostanie oficjalnie zapowiedziana data premiery nadchodzącego flagowca?

Mimo że o wspomnianym smartfonie wiemy całkiem sporo, nie oczekiwałbym jego niezapowiedzianego debiutu na trzy dni przed konferencją. Jednak warto zapoznać się z przeciekami na jego temat, o których w poniższym wpisie.

OnePlus 11 potwierdza niesamowitą wydajność, ale to nie wszystko

Źródło