taniocha-od-samsunga-zmierza-ku-premierze.-czym-roznic-bedzie-sie-od-poprzednika?

Taniocha od Samsunga zmierza ku premierze. Czym różnić będzie się od poprzednika?

Taniocha od Samsunga zmierza ku premierze, pokazując się na renderach autorstwa pewnego źródła. Jak będzie wyglądał design i specyfikacja nowych niskopółkowych smartfonów Samsung Galaxy A14?

Niska półka cenowa charakteryzuje się tym, że w zasadzie niewiele się dzieje pomiędzy kolejnymi smartfonami z danej serii w kontekście zmian specyfikacji, czy wyglądu. Jak zatem będzie z Galaxy A14?

Specyfikacja i wygląd Samsung Galaxy A14

Zacznijmy może od tego, co wiadomo o danych technicznych Galaxy A14. Smartfon ten „urośnie” względem poprzednika i zaoferuje wyświetlacz LCD IPS o przekątnej 6,8″ i rozdzielczości FHD+. Przełoży się to na rozmiary 167,7 x 78,7 x 9,3 mm. Poniżej możecie zobaczyć render w formie wideo przygotowany przez OnLeaks oraz GizNext.

Oprócz tego pod kątem wnętrza smartfony nie powinny się różnić. W kontekście wyglądu również niewiele jest zmian. Głównie opiera się ona na większym rozmiarze, czy wyświetlaczu Infinity-U zamiast Infinity-V. Oznacza to zmianę kształtu wycięcia na kamerkę selfie.

Galaxy A14

Samsung Galaxy A14 / fot. OnLeaks x GizNext

Po za tym design jest znany z poprzednika, który wyglądał bardzo podobnie. Jedynie zmienić mogą się nieco kształty ramek, przez co same zaoblenia urządzenia oraz ergonomia jego użytkowania, o ile takowa będzie istnieć, patrząc na ogromny rozmiar.

Galaxy A14

Samsung Galaxy A14 / fot. OnLeaks x GizNext

Premiera i cena

Patrząc na historię premier smartfonów z serii Galaxy A1x, najnowszy produkt, jakim będzie Galaxy A14 zadebiutować powinien już w listopadzie tego roku. W jakiej cenie? Tego niestety na ten moment nie wiadomo, ale wycena na poziomie poprzednika w obecnej sytuacji na świecie nie powinna być brana jako coś złego, czyli 849 złotych.

Przeczytaj także

Kup smartwatch, a Samsung odda Ci 4 stówki. Czy teraz warto kupować?

Źródło: 1, 2