tego-ipada-z-5g-kupisz-teraz-setki-zlotych-taniej!-skusisz-sie?

Tego iPada z 5G kupisz teraz setki złotych taniej! Skusisz się?

Jaki tablet kupić za około 3000 złotych? Przed takim pytaniem z pewnością staje wiele osób, jednak odpowiedź w tym momencie jest prosta. Apple iPad Air 5 (2022) w wersji Cellular doczekał się bardzo przyjemnej ceny w polskim sklepie!

AB Foto, czyli sklep, który raczej kojarzy się ze sprzętem fotograficznym, w świetnej cenie oferuje tablet Apple iPad Air 5 (2022). Za wersję z Cellularem oraz 64 GB pamięci wewnętrznej zapłacimy 3349 złotych!

Co na to jednak mówi porównywarka Ceneo? W konfrontacji z resztą polskich ofert ta wysuwa się konkretnie na prowadzenie. Oszczędzamy tutaj jakieś 500 złotych w porównaniu do innych, sprawdzonych sprzedawców. (na Allegro to oferta AB Foto, natomiast kolejny sklep jest mi kompletnie nieznany).

Apple iPad Air 5 2022

Apple iPad Air 5 (2022) Cellular 64 GB wg Ceneo

Najlepszy tablet do 3000 złotych? Apple iPad Air 5 (2022) Cellular w promocji

Model ten od firmy z Cupertino napędzany jest przez autorski układ Amerykanów, czyli Apple M1. Wpierany jest on przez zasób 8 GB pamięci operacyjnej. Potencjalny nabywca w omawianej wersji otrzymuje natomiast 64 GB przestrzeni dyskowej na pliki oraz aplikacje. Ponadto warto w tym miejscu wspomnieć także o łączności 5G, ponieważ mamy do czynienia z wersją Cellular.

To, że jest to mocna specyfikacja potwierdza chociażby benchmark AnTuTu. W nim tablet przedsiębiorstwa Tima Cooka osiąga wynik ponad miliona punktów.

Apple iPad Air 5 2022

Apple iPad Air 5 (2022) wg Antutu

Wszelkie treści wyświetlane są na zaimplementowanym panelu Liquid Retina IPS LCD, który cechuje się przekątną 10,9″ i rozdzielczością 1640 × 2360 pikseli. Oprócz tego oferuje standardowe, 60 Hz odświeżanie obrazu.

Apple nie zapomniało również o wyposażeniu swojego produktu w przyjemne głośniki stereo.

Apple iPad Air 5 2022

fot. Paweł Łaz, techManiaK.pl

Zastosowanie w takiego rodzaju urządzeniu znajdują oczywiście także aparaty. Są tutaj dwa:

  • Główny: 12 MP, dual pixel PDAF;
  • Selfie: 12 MP, 122˚.

Kiedy pierwszy umożliwia rejestrowanie wideo w 4K@60 FPS, drugi ograniczony jest do 1080p@60 FPS.

Apple iPad Air 5 2022

fot. Paweł Łaz, techManiaK.pl

Zasilaniem zajmuje się bateria, którą charakteryzuje pojemność 28,6 Wh. Przekłada się to na dobry czas pracy na jednym ładowaniu. A skoro już o nim mowa, to realizowane jest za pomocą 20W adaptera na USB-C. Omawiany tablet oferuje także:

  • WiFi 6;
  • Bluetooth 5.0;
  • Złącze magnetyczne;
  • USB-C 3.1 Gen2, DisplayPort;

Okazja jak w mordę strzelił

Co by nie mówić, mieć 5 stów w kieszeni, a ich nie mieć, to jest różnica. Za nie możemy zakupić chociażby bardzo dobre etui wraz z klawiaturą, zamiennik Pencila, czy innego rodzaju akcesoria.

Szukasz prezentu dla bliskich? Obczaj nasz świąteczny poradnik zakupowy!

Świąteczny poradnik zakupowy, czyli jaki prezent pod choinkę warto kupić (2022)

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.