ten-samsung-w-modowej,-eleganckiej-wersji-porwie-tlumy.-zobacz,-jak-dobrze-wyglada

Ten Samsung w modowej, eleganckiej wersji porwie tłumy. Zobacz, jak dobrze wygląda

Samsung Galaxy Z Flip 4 doczekał się kolejnej wariacji na swój temat. Limitowana edycja Maison Margiela czyni go jeszcze bardziej eleganckim. Przyjrzyjmy mu się bliżej!

Samsung Galaxy Z Flip 4 to bez wątpienia najbardziej lubiany przez klientów na całym świecie składak na rynku. Sprzęt kreowany jest na modny, podążający za trendami, idealny dla miłośników sztuki ubierania się.

To dlatego koreański producent podejmuje się wielu współprac z projektantami, które zmieniają standardowy wygląd smartfona.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela/ fot. producenta

Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela/ fot. producenta

Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition

Fanów serii może więc ucieszyć nowa, limitowana edycja smartfona. Ta tym razem powstała w wyniku jakże luksusowej współpracy z domem mody Paris Haute Couture House Maison Margiela.

Dziś producent po raz pierwszy zaprezentował światu nowy design składaka o nazwie Samsung Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition. Sprzęt trafi do sprzedaży jednak dopiero 1 grudnia – wtedy też producent ujawni jego cenę.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela/ fot. producenta

Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela/ fot. producenta

Smartfon otrzymał białe, matowe wykończenie wraz z logo domu mody. Do kompletu Samsung proponuje nam dwa dodatkowe etui ochronne. Jedno będzie skórzane i ręcznie malowane, drugie natomiast silikonowe z pierścieniem ułatwiającym trzymanie smartfona w dłoni.

Całość prezentuje się bardzo elegancko i na pewno spodoba się koneserom marki.

Na Polaków również czeka limitowana edycja Samsunga Galaxy Z Flip 4. Ta powstała we współpracy z projektantem Mariuszem Przybylskim. Zdecydowanie należy do bardziej kolorowych propozycji:

Limitowany Samsung Galaxy Z Flip 4 w Polsce! Powstał w rękach znanego projetanta

Źródło

Ceny Samsung Galaxy Z Flip 4