ten-smartwatch-kupisz-w-promocji-2-razy-taniej-niz-w-polsce-i-to-w-dwoch-wersjach

Ten smartwatch kupisz w promocji 2 razy taniej niż w Polsce i to w dwóch wersjach

Chciałeś zakupić tani smartwatch, który będzie napakowany funkcjami, dobrze wykonany, a do tego będzie się świetnie prezentował? To mam dla Was promocję na Amazfit Zepp E, który jest dostępny w obłędnie niskiej cenie!

Na popularnym, chińskim serwisie, oficjalny sklep marki Amazfit zorganizował bardzo mocną promocję na swój smartwatch, konkretniej model Amazfit Zepp E Circle. Kupisz go teraz za około 300 złotych!

Co podpowiada w tej sytuacji Ceneo? Że drugiej tak obłędnej okazji nie będzie. W stosunku do najtańszej oferty w Polsce to oszczędność praktycznie takiej kwoty, w jakiej kupujemy zegarek, czyli około 250 złotych. W porównaniu natomiast z oficjalnym kanałem dystrybucji to już prawie 600 złotych!

Amazift Zepp E

Amazift Zepp E wg Ceneo

Jest także wersja prostokątna, czyli Amazfit Zepp E Square, za którą przyjdzie nam zapłacić w tej promocji około 280 złotych. W jej przypadku do zaoszczędzenia jest 170 złotych, a przynajmniej tak mówi Ceneo.

Amazift Zepp E

Amazift Zepp E Square wg Ceneo

Cena ta jest możliwa do uzyskania poprzez odebranie „kuponu stoiska”, gdy już znajdujemy się na stronie produktu.

Elegancki okrąg i sportowy prostokąt, czyli Amazfit Zepp E na promocji w dwóch wersjach

Zacznijmy od omówienia specyfikacji pierwszego wariantu, za wyświetlanie wszelakich treści jest tutaj odpowiedzialny wyświetlacz AMOLED, o średnicy 1,3″ oraz rozdzielczości 416 x 416 pikseli. Daje to PPI na poziomie 452.

Amazfit Zepp E

Amazfit Zepp E / fot. producenta

Koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej, a ekran chroni szkło Gorilla Glass. Oczywiście obsługa łączności Bluetooth jest na pokładzie, tak samo, jak wodoodporność 5 ATM. Nie mogło także zabraknąć wielu czujników, jak:

 • akceletometr,
 • pulsyksometr,
 • pulsometr,
 • żyroskop,
 • czujnik:
  • światła,
  • geomagnetyczny,
  • czujnik pojemnościowy.

Ułatwiają one zarówno korzystania z samego zegarka, jak i rejestrowanie naszej aktywności. Dzięki czemu jest monitorowanie  stresu, tętna, czy snu. Całość zasilana jest przez baterię o pojemności 190 mAh, która według zapewnień producenta wystarcza do 7 dni.

Amazfit Zepp E

Amazfit Zepp E / fot. producenta

W zasadzie model Amazfit Zepp E Square różni się jedynie wyświetlaczem. To panel AMOLED, o przekątnej 1,65″ i rozdzielczości 442 x 348 pikseli, co przekłada się na 341 PPI. Poza tym dzielą wszystko, od czujników, poprzez wykonanie koperty i ochronę wyświetlacza, aż do pojemności baterii oraz różnych funkcjonalności.

Co by tu mówić, brać póki są!

W zasadzie poniżej 300 złotych mamy wszystko, czego można oczekiwać od tak taniego smartwatcha. Jedyne co może zniechęcać, to brak GPS, aczkolwiek przypominam, mamy do czynienia z tanim urządzeniem, które w mojej ocenie posiada i tak dużo funkcji.

Przeczytaj także

Jeśli szukasz taniego tabletu, to za 100 USD dostaniesz LTE, do 13 GB RAM i wielką baterię

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.