the-callisto-protocol-–-na-nowym-wideo-tworcy-opowiadaja-o-napieciu-i-atmosferze

The Callisto Protocol – na nowym wideo twórcy opowiadają o napięciu i atmosferze

Premiera The Callisto Protocol zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio Striking Distance Studios intensywnie promuje swój horror, zamieszczając w internecie kolejne materiały wideo. Co ciekawe, deweloperzy stworzyli minidokument na temat gry. Wcześniej publikowaliśmy pierwszy epizod, którego tematem była brutalność. Natomiast teraz przyszedł czas na drugi odcinek, który opowiada o napięciu i mrocznym klimacie. Wideo znajdziecie na dole tego newsa.

The Callisto Protocol – na nowym wideo twórcy opowiadają o napięciu i atmosferze

Na filmiku przedstawiciele studia podają własne definicje napięcia, a poza tym mówią sporo o atmosferze horroru – i jej źródłach. Z wideo wynika, że do budowania odpowiedniego klimatu horroru przyczynia się w dużej mierze oświetlenie – ale i design poziomów. Ponadto studio opowiada, jakimi dziełami i autorami inspirowało się przy tworzeniu architektury w TCP.

Termin debiutu The Callisto Protocol

Dokładna data premiery TCP to 2 grudnia. Niemniej pierwsze redakcje miały już okazję pograć w horror. Jeśli chcecie rzucić okiem na 8-minutowy gameplay opublikowany przez serwis TheGamer.com, to udajcie się pod ten adres.