the-callisto-protocol-na-zwiastunie-live-action.-klimat-wylewa-sie-z-ekranu

The Callisto Protocol na zwiastunie live-action. Klimat wylewa się z ekranu

The Callisto Protocol na zwiastunie live-action. Klimat wylewa się z ekranu

Reżyser The Callisto Protocol wyjaśnił już zamieszanie związane z zawartością przepustki sezonowej wspomnianego tytułu, dzięki której gracze otrzymają m.in. dostęp do nowych animacji. Tymczasem deweloperzy ze studia Striking Distance nie dają nam zapomnieć o swojej nadchodzącej produkcji. Twórcy opublikowali klimatyczny zwiastun live-action, który ma zachęcić użytkowników do sięgnięcia po nowy survival horror w klimatach science fiction.

Studio Striking Distance prezentuje zwiastun live-action gry The Callisto Protocol

W najnowszym materiale promocyjnym nadchodzącej produkcji studia Striking Distance występuje oczywiście Josh Duhamel, czyli amerykański aktor, który wcielił się w głównego bohatera The Callisto Protocol – Jacoba Lee. Bohater jest jednym z osadzonych w Czarnym Żelaznym Więzieniu, które znajduje się na Kallisto, martwym księżycu Jowisza, opanowanym przez krwiożercze bestie. Protagonista ma jeden cel – przeżyć.

Gdy wybuch tajemniczej epidemii strąca księżyc w otchłań chaosu, Jacob musi zmierzyć się ze swoimi największymi lękami, aby pokonać żądne krwi bestie, które podążają tropem bohatera odkrywającego mroczne sekrety w samym sercu wpływowej korporacji United Jupiter Company – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że The Callisto Protocol zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 grudnia bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z premierowym zwiastunem, a także z pełnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.