the-division-i-rainbow-six-beda-rozwijane-jak-seria-assassin's-creed

The Division i Rainbow Six będą rozwijane jak seria Assassin's Creed

Jak podaje serwis Games Radar, przedstawiciele firmy Ubisoft poinformowali, że zamierzają zastosować taki sam model rozwoju dla serii Tom Clancy’s The Division oraz Tom Clancy’s Rainbow Six, jak przy serii Assassin’s Creed. Korporacja jest zadowolona z tego, jak gracze przyjęli te ambitne plany w przypadku Assassina i chce, aby w ciągu następnych pięciu lat wszystkie te trzy marki dostarczały łącznie 2 miliardy dolarów przychodów rocznie.

The Division i Rainbow Six będą rozwijane jak seria Assassin's Creed

The Division i Rainbow Six rozwijane jak Assassin’s Creed

Choć nie ujawniono szczegółów, warto zauważyć, iż w przypadku serii Assassin’s Creed zapowiedziano kilka dużych nowych odsłon cyklu, grę multiplayer oraz dwa tytuły mobilne – mowa więc tutaj o naprawdę sporych ambicjach. Już teraz sytuacja w przypadku The Division prezentuje się podobnie.

Istnieje także spore prawdopodobieństwo, że Rainbow Six oraz The Division otrzymają własną usługę w stylu Assassin’s Creed Infinity, czyli coś w rodzaju hubu łączącego różne odsłony marek, które są dostępne na różnych platformach sprzętowych. Pozostaje jedynie czekać na więcej informacji.