the-sims-4-za-darmo-od-jutra

The Sims 4 za darmo od jutra

Ponad miesiąc temu informowaliśmy, że The Sims 4 przejdzie w październiku na model free-to-play. Przypominamy, że ma to nastąpić już jutro – wtedy w czwartą część legendarnej serii będą mogli grać zarówno pecetowcy (poprzez aplikację EA, Origin i Steama), jak i posiadacze konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

The Sims 4 za darmo od jutra

Plany rozwoju The Sims 4 i zapowiedź The Sims 5

Przy okazji warto nadmienić, że twórcy mają w planach rozwijanie czwartej części, o czym pisaliśmy całkiem niedawno. W oficjalnym komunikacie na stronie EA mogliśmy przeczytać:

Ponieważ gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo, nasz zespół jeszcze bardziej poświęci się tworzeniu nowych, znaczących doświadczeń w The Sims 4 dla naszych graczy. Dzięki temu w przyszłości pojawią się kolejne Pakiety, Kolekcje oraz zawartość do Ekspresowej Dostawy The Sims.

Wydawca ma zdradzić więcej na ten temat na pokazie Behind the Sims Summit, który odbędzie się już jutro – 18 października 2022 – o godzinie 10:00 czasu polskiego. Stream można śledzić na kanałach The Sims na YouTube i Twitchu. Oprócz tego znany branżowy dziennikarz Jeff Grubb wyjawił, że jeszcze w tym miesiącu zostanie zaprezentowana kolejna część gry. Czyżby miało nastąpić to już jutro? Zobaczymy.