to-beda-jedyne-takie-sluchawki-na-rynku.-particles-by-xo-od-nothing-ujawniaja-osobliwy-design

To będą jedyne takie słuchawki na rynku. Particles by XO od Nothing ujawniają osobliwy design

A to Ci dopiero news! Wygląda na to, że Nothing, pomimo bycia młodą marką, przygotowuje się do przedstawienia swojego sub-brandu! Oczywiście związane będzie to z premierą nowego produktu, jakim będą słuchawki TWS o dość… osobliwym designie.

Za sprawą polskiego informatora, jakim jest Kuba Wojciechowski, dowiadujemy się o planach Carla Pei i firmy Nothing. Jest nim premiera nowego produktu, słuchawek bezprzewodowych pod marką „XO”. Miałby to być podmiot zależny od londyńskiego przedsiębiorstwa.

Co to w takim razie Particles by XO?

Słuchawki bezprzewodowe Particles by XO – osobliwy design to mało powiedziane

Jeżeli myśleliście, że w jakikolwiek sposób Nothing Ear stick, czy Nothing Ear (1) były kontrowersyjne pod kątem designu, to lepiej teraz usiądźcie. Particles by XO wzbijają się na swego rodzaju wyżyny w zakresie niby ciekawego, ale trochę dziwnego wyglądu. Poniżej możecie je zobaczyć na pierwszych renderach.

Nothing Particles by XO

Nothing Particles by XO / fot. 91mobiles

Założę się, że jeszcze takich słuchawek nie widzieliście. Można je trochę porównać do zmutowanych orzechów ziemnych. Sam Kuba Wojciechowski jednak w pierwszej chwili miał trochę inne zdanie na temat tego, co mogą przypominać owe słuchawki TWS.

Nothing Particles by XO

Reakcja Kuby Wojciechowskiego na rendery Nothing Particles by XO / fot. Kuba Wojciechowski

Jak w takim razie wygląda etui ładujące, skoro same w sobie TWS-y z pewnością będą kontrowersyjne? Tutaj w sumie niczego takiego bym się nie doszukiwał, ot dosyć zwykłe, przynajmniej z pozoru, etui.

Nothing Particles by XO

Nothing Particles by XO / fot. 91mobiles

Co wiemy natomiast o specyfikacji? Mają one zaoferować high-endowy kodek, jakim jest LHDC dla zapewnienia jak najlepszej jakości dźwięku. Do tego obecna będzie aktywna redukcja szumów ANC. Wiadomo także o tym, że ich nazwa kodowa to B154.

Kiedy premiera?

Tego na ten moment nie wiemy, aczkolwiek serwis 91mobiles wspomina, że powinna się ona odbyć niedługo, przynajmniej na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Czy pojawią się także globalnie? To również pozostaje swego rodzaju zagadką.

Sprawdź, jak będą wyglądać Nothing Ear (2).

Zastanawialiście się, jak będą wyglądać Nothing Ear (2)? Już nie musicie za sprawą tego przecieku!

Źródło, Via