to-najdrozszy-iphone-14-pro-(max)-na-swiecie.-kosztuje-setki-tysiecy-zlotych

To najdroższy iPhone 14 Pro (Max) na świecie. Kosztuje SETKI TYSIĘCY ZŁOTYCH

Nowe smartfon Apple są drogie, ale te przechodzą wszelkie granice. Poznajcie Caviar iPhone 14 Pro (Max) za ponad 660 TYSIĘCY ZŁOTYCH ze złota i wyposażony w zegarek marki Rolex!

Pamiętacie, jak wiele osób w naszym kraju narzekało na to, jak zostały u nas wycenione najnowsze iPhone 14, w tym iPhone 14 Pro i Max? Cóż, 5, 6 czy nawet 10 tysięcy złotych to przy tym, co zaraz zobaczycie „grosze”.

Caviar iPhone 14 Pro (Max) Daytona Version – złoto, diamenty i Rolex

Przed Państwem iPhone 14 Pro za przeszło 660 tysięcy złotych w przypadku PODSTAWOWEJ WERSJI. Najdroższy iPhone 14 Pro Max 1 TB to wydatek „jedynie” 677 tysięcy złotych. Jest to limitowana edycja od firmy Caviar, która słynie z tego typu projektów, jak chociażby Caviar iPhone 13 Pro.

iPhone 14 Pro

Caviar iPhone 14 Pro (Max) Daytona Version / fot. Caviar

Oprócz tego, że jest to taki sam smartfon w kontekście sprzętowym, jak zwyczajna wersja iPhone 14 Pro (Max), to oczywiście cała obudowa oraz otoczka wyróżnia go bardzo mocno z tłumu. Na środku zobaczyć możemy zegarek szwajcarskiej marki Rolex. Tak, to prawdziwy zegarek i tak, działa.

iPhone 14 Pro

Caviar iPhone 14 Pro (Max) Daytona Version / fot. Caviar

Oprócz tego wiele elementów wykonanych jest z 18-karatowego złota. Mamy także materiał PVD, który zobaczymy na większości powierzchni smartfona. Są także różne inne wskaźniki, czy przełączniki, które głównie służą celom dekoracyjnym.

iPhone 14 Pro

Caviar iPhone 14 Pro (Max) Daytona Version / fot. Caviar

Oprócz złota i PVD, czy zegarka, są także prawdziwe diamenty. Co by nie mówić, jest to model „na wypasie”, kompletnie odjechany, ale takie sprzęty tworzy właśnie firma Caviar. Specjalizuje się w tego typu zamówieniach. Zapytacie „kto to kupi”? W zasadzie dostępne są jedynie 3 sztuki, to też ludzie mający „wiele zer” na koncie z pewnością się na nie skuszą.

Jestem takim miliarderem, chcę kupić, gdzie to zrobię?

Na oficjalnej stronie producenta. Wystarczy wejść pod ten link, a iPhone 14 Pro od Caviar w wersji Daytona ze złotem, diamentami oraz Rolexem może być Twój. Pamiętaj jednak, że to zawsze paręset tysięcy złotych.

Wolisz jednak przyziemne oferty? Sprawdź ten model Motorola!

Mega wydajny, ex-flagowy Snapdragon 888+ za 1499 zł! Sprawdź pyszną, polską promocję

Źródło